Téma: Obchodní centrum

Dobrý den, zajímalo by mě, jak pokračuje jednání ohledně vybudování obchodního centra v Českém Brodě?

2

Re: Obchodní centrum

Jo, jo, to nám tady chybí. Já bych to postavil místo nemocnice. A budeme světoví...!

Born stupid? Try again!

3

Re: Obchodní centrum

Tak to by zajímalo asi víc lidí, nejde jen o možnost většího výběru zboží pod jednou střechou, Lidl i Penny jsou přeci jen diskonty. Pokud si pamatuju dobře, nabízelo by nové OC několik desítek nových pracovních míst a to už by mohlo pár lidem vytrhnout trn z paty.

4

Re: Obchodní centrum

Dobrý den, zajímalo by mě, jak to teď vypadá se zamýšlenou výstavbou OC.
Pokud se nemýlí, v programu jednání posledního zastupitelstva byla zmínka o výstavbě vodovodu pro Tesco? Nastal tedy v tomto nějaký posun a dočkáme se snad vysokosortimentní prodejny? Děkuji za informaci.

5

Re: Obchodní centrum

OC Tesco má zatím koupený pozemek a vydané územní povolení, o stavební povolení ještě nezažádali. Napojení na vodovod museli vyřešit s předstihem. Město by je totiž nepustilo do výkopů k plánovanému napojení na stávající vodovod v prostoru před nádražím po dokončení probíhající rekonstrukce.

OC KIK v ulici Jana Kouly má již zažádáno o stavební povolení.

6

Re: Obchodní centrum

Paráda, Tesco v Brodě.. to znamená, že můj seznam životních přání je kompletní a můžu jít v klidu umřít.. Nechci se rozepisovat o tom jak moc s jeho výstavbou nesouhlasím, protože vlastně nejsem proti, ale jen za předpokladu, že město nechá zbourat Lidl a Penny a vysází místo nich zeleň, na kterou konec konců dostalo tučnou dotaci a mne nenapadá lepší místo, kde stromy a keře za několik miliónů vysázet. Ale to sem teď nepatří. Poznámku o odstranění Lidlu a Penny myslím opravdu vážně, ale jelikož se tak nestane, chci poprosit vedení města o jedinou věc. Aby dalo Tescu striktní podmínku ohledně podoby a velikosti budoucí stavby a aby požadovalo použití výhradně jiných materiálů než je vlnitý plech! Na tom se snad shodneme všichni, protože i taková stavba, jako je malé "obchodní centrum" může být nenápadná a měla by být!! Doufám tedy, že mi v budoucnu nebude při východu z nádraží blivno a ještě jednou prosím vedení města - NEPO*ERTE TO!

7 Naposledy upravil: Pivas (10.04.2013 16:51:12)

Re: Obchodní centrum

qwer napsal:

Paráda, Tesco v Brodě.. to znamená, že můj seznam životních přání je kompletní a můžu jít v klidu umřít.. Nechci se rozepisovat o tom jak moc s jeho výstavbou nesouhlasím, protože vlastně nejsem proti, ale jen za předpokladu, že město nechá zbourat Lidl a Penny a vysází místo nich zeleň, na kterou konec konců dostalo tučnou dotaci a mne nenapadá lepší místo, kde stromy a keře za několik miliónů vysázet. Ale to sem teď nepatří. Poznámku o odstranění Lidlu a Penny myslím opravdu vážně, ale jelikož se tak nestane, chci poprosit vedení města o jedinou věc. Aby dalo Tescu striktní podmínku ohledně podoby a velikosti budoucí stavby a aby požadovalo použití výhradně jiných materiálů než je vlnitý plech! Na tom se snad shodneme všichni, protože i taková stavba, jako je malé "obchodní centrum" může být nenápadná a měla by být!! Doufám tedy, že mi v budoucnu nebude při východu z nádraží blivno a ještě jednou prosím vedení města - NEPO*ERTE TO!

Já tedy rozhodně nejsem z těch, kteří touží po Tescu, ale asi už si to v ČB "pojistilo". Navíc se zřejmě nebude jednat o hypermarket, ale Tesco typu Milovice. A to je podstatně dražší pro nakupující. Co se týče Lidlu, ten bych zrovna nerušil. V kvalitě potravin je ze všech dalších řetězcových srač.. trvale nejlepší, byť nabídkou není nejbohatší. Jinak se vším souhlasím.

Born stupid? Try again!

8

Re: Obchodní centrum

Položme si jinou otázku. Kde si v ČB kvalitně nakoupit ? Kde nakoupím po 17h ?
Nezbývá než nakupovat v řetězcích a nebo podporovat svého Asiata.

Pivas napsal:
qwer napsal:

Paráda, Tesco v Brodě.. to znamená, že můj seznam životních přání je kompletní a můžu jít v klidu umřít.. Nechci se rozepisovat o tom jak moc s jeho výstavbou nesouhlasím, protože vlastně nejsem proti, ale jen za předpokladu, že město nechá zbourat Lidl a Penny a vysází místo nich zeleň, na kterou konec konců dostalo tučnou dotaci a mne nenapadá lepší místo, kde stromy a keře za několik miliónů vysázet. Ale to sem teď nepatří. Poznámku o odstranění Lidlu a Penny myslím opravdu vážně, ale jelikož se tak nestane, chci poprosit vedení města o jedinou věc. Aby dalo Tescu striktní podmínku ohledně podoby a velikosti budoucí stavby a aby požadovalo použití výhradně jiných materiálů než je vlnitý plech! Na tom se snad shodneme všichni, protože i taková stavba, jako je malé "obchodní centrum" může být nenápadná a měla by být!! Doufám tedy, že mi v budoucnu nebude při východu z nádraží blivno a ještě jednou prosím vedení města - NEPO*ERTE TO!

Já tedy rozhodně nejsem z těch, kteří touží po Tescu, ale asi už si to v ČB "pojistilo". Navíc se zřejmě nebude jednat o hypermarket, ale Tesco typu Milovice. A to je podstatně dražší pro nakupující. Co se týče Lidlu, ten bych zrovna nerušil. V kvalitě potravin je ze všech dalších řetězcových srač.. trvale nejlepší, byť nabídkou není nejbohatší. Jinak se vším souhlasím.

9

Re: Obchodní centrum

Frankovka: Asiat je pracovitý, což řadě z nás chybí. To že si stát neumí s neodváděním daní poradit, je jiná hudba. Mně osobně Asiat nevadí, neb je slušný, neškodí a poskytuje služby. To, že tím podporujete řetězce je jasné, protože pracovitý Asiat tam povšechně také nakupuje, ale navíc využívá i české dodavatele (netvrdím, že českého zboží). A pokud si myslíte, že v Tescu nakoupíte kvalitně, tak mám pocit, že jste tam ještě nebyl(a).

Born stupid? Try again!