1

Téma: Soukromá školka

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že ve státních školkách není dostatek míst a otázky ohledně Liblické školky zůstávají prozatím nezodpovězené, zajímalo by mne, jestli je někde poblíž soukromá školka. Našla jsem jen školku v Doubravčicích, jinak nic, přitom jich všude roste jak hub po dešti, že by se v Brodě neuživila? Pokud máte nějaké informace o dalších zařízeních pro děti, budu ráda, když se o ně podělíte.
Díky, Majka.

Re: Soukromá školka

Dobrý den,
dovoluji si vám nabídnout služby naší Kačenčiny školičky v Úvalech

celodenní hlídání s programem
bezbariérový přístup
stravování, pitný režim
noční hlídání
víkendové hlídání
akce pro děti i rodiče

www.skolka-uvaly.cz

3

Re: Soukromá školka

Dobrý den. Dovoluji si Vám nabídnout místo v anglické školce zde v Brodě, kde máme děti ve skupinkách max. po 8 a lektoři jsou zkušení rodilí mluvčí školení na práci s dětmi. Kontakt a více info na www.carpinus.cz. M. Benáková

4

Re: Soukromá školka

Děkuji vám za obě nabídky i s odkazem na stránky, zatím stále vše zvažuji.
Majka

5

Re: Soukromá školka

Dobrý den,
našla jsem na netu nějakou paní, která má v Brodě mimiškolku, za měsíc chce 5 tisíc korun.
Uvažuji, že tam syna přihlásím na srpen, od září jsme díkybohu přijatí.
Hezký den, Nováková

6

Re: Soukromá školka

Paní Martino a Vaše školka je také celodenní? Na vašem webu toto nemohu najít. Děkuji za info

7

Re: Soukromá školka

Dobrý den. Angická školička je dopolední, od 8.00 do 12.00hod. Od 13.00 pak probíhají 60min lekce pro děti od 4 do 11 let, samozřejmě rozděleni podle věku a pokročilosti :-). Martina

8

Re: Soukromá školka

Dobrý den,
15.3. 2012 otevíráme klub Piškotka, kde bude probíhat i dopolední hlídání dětí.
Herna je umístěna v samostatném objektu rodinného domu se zahradou. Kapacita je 6-8 dětí.
V současné době zajišťujeme veškerá potřebná povolení pro provoz.
Pokud máte zájem o konkrétní onformace, ráda vám je prostřednictvím e.mailu zodpovím.
Jana