11

Re: Povalující se ožralové

Libore, já myslím že je to myšleno tak, že si tam zavoláte telefonem, snad by se dalo někde na webu ČD dohledat číslo do této konkrétní stanice, ale je fakt že by bylo jednodušší, kdyby si místní nádražáci také založili login na tomto fóru a jeden z nich by sem kontaktní číslo napsal...

Re: Povalující se ožralové

To číslo už tady v minulosti padlo od p. Pospíšila. Odkaz zde http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.p … 4820#p4820

13

Re: Povalující se ožralové

Domnívám se, že v době kdy lze koupit bezdrátový zvonek za cca 300,-Kč je investice do něj pro dráhy téměř likvidační....
to si dneska přece nemůžou dovolit. navíc kdo by ho tam někam vrtal a někdo by to musel mít na starost, musel by čas od času vyměnit baterky a hlídat ho....

napadá mě taková kacířská myšlenka - co kdyby ten zvonek tam zakoupilo a umístilo město? a co kdyby se zkusil někdo z radnice třeba domluvit, že ho tam dají a že když na něj někdo zazvoní tak by bylo záhodno pro všechny strany aby se tam někdo dostavil? prostě jen tak - džentlmenská dohoda - na dovybavení podchodu není, tak v rámci bezpečnosti se zprovozní tato cesta, aby lidi neuskakovali před vlakem....

selský rozum říká že by nemuselo být tak složité....

14

Re: Povalující se ožralové

Otázka je,aby toho lidi nezneužívali......:(

15

Re: Povalující se ožralové

h.dub napsal:

napadá mě taková kacířská myšlenka - co kdyby ten zvonek tam zakoupilo a umístilo město? a co kdyby se zkusil někdo z radnice třeba domluvit, že ho tam dají a že když na něj někdo zazvoní tak by bylo záhodno pro všechny strany aby se tam někdo dostavil? prostě jen tak - džentlmenská dohoda - na dovybavení podchodu není, tak v rámci bezpečnosti se zprovozní tato cesta, aby lidi neuskakovali před vlakem....

jenže to by dle intencí zákona asi platilo opět pouze pro matky s kočárky, pochybuji že by někdo z výpravčích držel hlídku pro všechny lidi, kteří z toho směru ke kolejím chodí..´.

16

Re: Povalující se ožralové

Zpět k tématu - občas lze na podobná individua narazit i v parku za hradbami. Pokud by byla možná občasná kontrola (a případně legitimování), jistě by se kolem chodilo slušným obyvatelům lépe smile

17

Re: Povalující se ožralové

Je pravdou, že konec Šafaříkovi ulice je poslední dobou zajímavou a velice reprezentativní částí města. Bohužel jsem se snažil na feťáky, kteří se tam vyskytují upozornit patřičné úřady a dostal jsem suché info, že není čas a že mám volat až udělají něco nezákonného..... Nevím, ale nebylo by lepší tato místa preventivně monitorovat? Než čekat až se něco stane?  Přes tento park, totiž chodí celkem dost maminek s dětmi, které se těmto zfetovaným a ožralým lidem těžko ubrání. Vynechám to, že dělají kolem sebe značný nepořádek.