1

Téma: Povalující se ožralové

Dobrý den, nešlo by prosím něco udělat s individui, kteří se ožralí věčně povalují u dětského hřiště na sídlišti (na konci ulice 28. října)? Je tam kamera, která vše velkolepě sleduje, ale asi je to, pro toho kdo na to kouká, zábava a ne problém... Děkuji.

2

Re: Povalující se ožralové

Času nemaje, hlídkujeme u nádraží, by nám občané neskákali přes koleje, bo to jest zločin přezávažný!

Vaše POMÁHAT´n´CHRÁNIT

3

Re: Povalující se ožralové

Penku tak toto hovoří samo za sebe.  Tohle může vyplodit jen ukřivděnej , zakomplexovanej chudák. Je vidět, že neznáš místní poměry. Kdybys znal, neplácal bys tyhle kraviny. Od místních tam určitě pokutu nedostal nikdo. A jinak málo bylo přejetých na kolejích v Českém Brodě co? Heslo pomáhat a chránit je i pokutou naplněno.

4

Re: Povalující se ožralové

Vrtule děkuji za podnět a sděluji Vám, že hlídka MP Český Brod včera v odpoledních hodinách na místě zjistila Vámi popisovanou osobu, která byla v celostátním pátrání jako osoba pohřešovaná. Po zjištění totožnosti a ověření v systému PATROS byla tato osoba předána k provedení dalších opatření hlídce POLICIE ČR.
Pro Vaši informaci : vytěžením kamerového záznamu bylo zjištěno, že uvedená osoba jelikož ležela pod hustým stromem nemohla být vidět.
Pro příště bych Vás chtěl poprosit, zda-li by případné podněty mohly být vedeny přes telefonní linku 321612156, která v případě nepřítomnosti je přepojena na dosahový mobilní telefon č. 736675756, neboť hlídka je celý den mimo kancelář a tudíž i mimo dosah internetových stránek.

Děkuji. str. Roman Brzák

5

Re: Povalující se ožralové

městská policie jede jen na jeden login? smile

6

Re: Povalující se ožralové

PRO: str. Romana Brzáka resp. MP ČB
Děkuji, jsem mile překvapena aktivitou MP.

7

Re: Povalující se ožralové

Romisek napsal:

Penku tak toto hovoří samo za sebe.  Tohle může vyplodit jen ukřivděnej , zakomplexovanej chudák. Je vidět, že neznáš místní poměry. Kdybys znal, neplácal bys tyhle kraviny. Od místních tam určitě pokutu nedostal nikdo. A jinak málo bylo přejetých na kolejích v Českém Brodě co? Heslo pomáhat a chránit je i pokutou naplněno.

Milý Romísku, když už si teda, ty stará vojno, takhle tykáme. Přeskočím tvé jasnovidecké schopnosti ohledně mých křivd, komplexů, majetkových poměrů a znalostí poměrů místních. Já osobně bych s podobnými soudy vůči ostatním byl opatrnější. No nic, k věci.

Ty si myslíš, že policista za přestupek pokutu udělit nemusí v případě, že je tento policista místní? Nebo je místní pachatel onoho přestupku. Nebo oba? Nebo Jan Tleskač? Nějaká novela zákona?

Samozřejmě, že lidé pokutováni jsou, čímž ovšem vůbec neříkám, že pokud zákon jasně stanoví, že přechod přes koleje přestupkem je, že je správné přes ně přecházet. Ale je skutečně ve městě, kde jsou přepadáváni a olupováni lidé, kde bují prodej drog, kde jsou vykrádány domy a byty, kde jsou odcizována auta, kde se hrubě nedodržují dopravní předpisy, toto nádražní hlídkování prioritou?

P.S. Přejeto jich na kolejích je úměrně k jejich momentálnímu stavu a pohnutkám, občasná dvoustovka do policejní kasy od zoufalce plahočícího se odpoledne z kolbenky má na toto číslo přibližně stejný vliv, jaký má tato naše debata na kurz ugandského šilinku.

8

Re: Povalující se ožralové

Rád bych k tomuto doplnil, že jsem dostal před nádražím pokutu za přecházení kolejí. Šlo nás asi 10 a šli jsme tím koncem směrem k centru města přes betonové panely, kde je cedule "Přechod pro těhotné a matky s kočárky pouze v doprovodu...bla bla bla", nicméně, že je tam zákaz přecházení, nikde napsáno není! Přesto nás odchytli policisté a několika z nás dali pokutu. Hádejte se s nimi!?! sad

Mezi námi, staré vojny, také nechápu, proč namísto vybírání stokorunových pokut radši nezavřou v Brodě varny drog, o kterých se v obecné rovině ví, že ano?

Jednoho dne se želvy naučí létat!

9

Re: Povalující se ožralové

Když jsme u toho nádraží,dokud jsem vozila dítko v kočáře,pokaždé,když jsem zkusila poprosit,aby tedy s námi někdo přez koleje šel(personál,jako doprovod),nikdy se nikdo nenašel,kdo by měl čas.....A to jsem měla jedno v kočárku a druhé capalo vedle mne.Lidi tam přecházeji stejně a na vlastní nebezpečí.Ale kdyby tak měli větší páky na ty feťáky,bylo by líp.Pomalu se blíží podzim a budou kratší dny...dříve tma...Bude zase o strach  vyjít do ulic....

10

Re: Povalující se ožralové

kvítko napsal:

Když jsme u toho nádraží,dokud jsem vozila dítko v kočáře,pokaždé,když jsem zkusila poprosit,aby tedy s námi někdo přez koleje šel(personál,jako doprovod),nikdy se nikdo nenašel,kdo by měl čas.....A to jsem měla jedno v kočárku a druhé capalo vedle mne.Lidi tam přecházeji stejně a na vlastní nebezpeč

Když už jsme u toho přechodu, tak se téý přidám, ač mimo téma. Nějak jsem nepochopil, jak bych si měl přivolat personál. To jako na něj mám z nástupiště gestikulovat, aby mě přišel převést? Nějak to nechápu. Jako kdyby tam byl třeba zvonek nebo telefon a do 5 minut by někdo přišel, tak mi to dává smysl, ale jinak je to šaškárna. Taky projíždět s kočárkem přes vzrostlé kopřivy a vůbec nepřipavený terén. No s prominutím hnus. Nad tím by se měl někdo pověřený zamyslet a pak by se možná měly rozdávat pokuty, protože přechod přes koleje není rozhodně pro kočárky, ale maximálně pro odvážné pěší.