31

Re: Obchody, služby do 17h:-(

ProtiBrodak napsal:

Ty jdi někam a nakup si v Praze stejne mate vyhodu jezdi vam to po pul hodnině furt to nechapu( Nevim koho a nebo co jste za to zaplatili...Hnus velebnosti!

Ačkoliv zima neskončila a medvědi spí, magor už se probudil ze zimního spánku.

Born stupid? Try again!

32

Re: Obchody, služby do 17h:-(

ProtiBrodak napsal:

Ty jdi někam a nakup si v Praze stejne mate vyhodu jezdi vam to po pul hodnině furt to nechapu( Nevim koho a nebo co jste za to zaplatili...Hnus velebnosti!

To byla sakra krátká hospitalizace, nejspíš se šetří už i na psychiatrii, léčba evidentně nezabrala :-(

33 Naposledy upravil: marguerite (08.09.2013 22:11:10)

Re: Obchody, služby do 17h:-(

Zdravím, píšu vám z jiného pohledu. Otevřela jsem před pár měsíci v Brodě prodejnu a právě s tím, že určitě ne jen do 17hod a ne od 9 nebo 10hod. Tak jsem takhle fungovala 3měsíce od 8 - 18:30,ale bylo to k ničemu. Většina lidí v Brodě je naučeno, že po 17 je město "městem duchů". Ráno jsem si říkala, že to bude fajn pro maminy co jdou na 8 s dětma do školky-školy a můžou se rovnou stavit a pak pro ty co končí později a procházejí cestou domů. No a víte co do 10 rána pomalu ani noha a v 16:30 poslední zákazník minimálně se stane, že ještě někdo přijde těsně před 17hodinou sad Takže už funguji od 9 do 17 jako všichni kolem mě a myslela jsem na vás, ale..... taky je pravda,že nemám potraviny wink

34

Re: Obchody, služby do 17h:-(

Bohužel, tohle město s tímto starostou přestává být pro mladší lidi zajímavé. Možná vyhovuje důchodcům a našim Brodským bezdomovcům.
Nám ale Vetnamské zboží nestačí, zásadně šunt, nekupuji.
A pro lidi kteří v Brodě nepracují ve městě není nic. Tak už hledám bydlení ve větším městě, než je tahle myší díra. Je mi líto.

35

Re: Obchody, služby do 17h:-(

To je kazdopadne chyba zdejsiho starosty a v okolnich mestech se nachazi plno znackovych obchodu s non-stop provozem wink
Nezbyva nez vam poprat hodne stesti...

36

Re: Obchody, služby do 17h:-(

marguerite napsal:

Zdravím, píšu vám z jiného pohledu. Otevřela jsem před pár měsíci v Brodě prodejnu a právě s tím, že určitě ne jen do 17hod a ne od 9 nebo 10hod. Tak jsem takhle fungovala 3měsíce od 8 - 18:30,ale bylo to k ničemu. Většina lidí v Brodě je naučeno, že po 17 je město "městem duchů". Ráno jsem si říkala, že to bude fajn pro maminy co jdou na 8 s dětma do školky-školy a můžou se rovnou stavit a pak pro ty co končí později a procházejí cestou domů. No a víte co do 10 rána pomalu ani noha a v 16:30 poslední zákazník minimálně se stane, že ještě někdo přijde těsně před 17hodinou sad Takže už funguji od 9 do 17 jako všichni kolem mě a myslela jsem na vás, ale..... taky je pravda,že nemám potraviny wink

Mohu se zeptat, co prodáváte, když ne potraviny?

37

Re: Obchody, služby do 17h:-(

Dostala se ke mně vize nového centra města. No, zajímavé. Nevím na co chce město lidi nalákat , centrum města je úplně mrtvé, liduprázdné. Před 20 lety, když jsem se přistěhovala, tak jít odpoledne nebo sobotu  nakoupit bylo něco. Plné náměstí, plné obchody. Dneska tu nikdo není, prázdno, plno je jen okolo Penny, Bily apod. Ale do města lidi nejdou, není proč. A nabízet někomu, že si může na náměstí sednout na deku. Ha,ha,ha. To možná na koupališti, které tu není a asi dlouho nebude. Ať si projde starosta město a spočítá kolik obchodů je zavřených a už hodně dlouho a další budou přibývat. Jen tak narychlo jsem jich našla v centru a okolí 18. Být majitelem těchto prostor, tak z nich udělám byty, po těch je poptávka stále. Zabývat se obchody v tomto městě nemá smysl, od města žádná podpora není a nebude, tu má jen někdo a jen někde.

38

Re: Obchody, služby do 17h:-(

Dostala se ke mně vize nového centra města. No, zajímavé. Nevím na co chce město lidi nalákat , centrum města je úplně mrtvé, liduprázdné. Před 20 lety, když jsem se přistěhovala, tak jít odpoledne nebo sobotu  nakoupit bylo něco. Plné náměstí, plné obchody. Dneska tu nikdo není, prázdno, plno je jen okolo Penny, Bily apod. Ale do města lidi nejdou, není proč. A nabízet někomu, že si může na náměstí sednout na deku. Ha,ha,ha. To možná na koupališti, které tu není a asi dlouho nebude. Ať si projde starosta město a spočítá kolik obchodů je zavřených a už hodně dlouho a další budou přibývat. Jen tak narychlo jsem jich našla v centru a okolí 18. Být majitelem těchto prostor, tak z nich udělám byty, po těch je poptávka stále. Zabývat se obchody v tomto městě nemá smysl, od města žádná podpora není a nebude, tu má jen někdo a jen někde.

39

Re: Obchody, služby do 17h:-(

Musím souhlasit s Alenkou...vedení města by určitě mělo mít snahu jej oživit. Lidi by rádi na nějakou akci přišli. Nicméně je to hodně o tom, že má dnes každý auto a může vyrazit, kam se mu zrovna zachce, takže hodně lidí jede na víkend ven z města

Rodák z Českého Brodu, který tu žije už 56 let. Mám rád přírodu, květiny a rád se hrabu v hlíně na mé chatičce poblíž. Mimo jiné se živým inteiérovým designem a prodávám umělé květiny převážně v provedení v květináči. Květiny využívám také ve svých návrzích- kromě nic i větší umělé palmy, stromky a keře. Stejně tak dodávám květinová aranžmá do květináče.

40

Re: Obchody, služby do 17h:-(

a co by konkretne mesto s tim melo delat? Mesto se snazi namesti ozivit aby tam pritahlo lidi, chce zavest 1. hodinu parkovani zdarma aby tam mohli dorazit i ty co bez auta nedaji ani ranu...

ale neni problem taky v majitelich tech domu? proc je pro ne vyhodnejsi mit prazdy barak? napr. Bar Forbes, ktery mel i zahradku zavrel protoze mu zvedli najem... je vyhodnejsi pro toho majitele to mit ted prazdny? Slysel jsem od vice lidi, ze majitele zde pozaduji najem skoro jak v Praze... kdo by si pak zde otvriral obchod a mel otevreno do noci...