1

Téma: Obřadní síň na hřbitově

Zajímalo by mne, zda je v plánu rekonstrukce/revitalizace objektu obřadní síně a jeho okolí na českobrodském hřbitově. Myslím, že čekající by uvítali např. lavičky (ne všichni se vejdou do místnosti pro pozůstalé). Nešla by obřadní síň nějak (alespoň) opticky vylepšit a třeba přes léto používat živé květiny? Nemám s tím osobní zkušenost a tak by mne zajímalo, jak je tam v zimě vyřešeno vytápění.

2

Re: Obřadní síň na hřbitově

marti_b napsal:

Zajímalo by mne, zda je v plánu rekonstrukce/revitalizace objektu obřadní síně a jeho okolí na českobrodském hřbitově. Myslím, že čekající by uvítali např. lavičky (ne všichni se vejdou do místnosti pro pozůstalé). Nešla by obřadní síň nějak (alespoň) opticky vylepšit a třeba přes léto používat živé květiny? Nemám s tím osobní zkušenost a tak by mne zajímalo, jak je tam v zimě vyřešeno vytápění.

Přestože jsem již ve věku čekajícího, raději sedím doma. K vytápění doporučuji krematorium. Ale spíš bych revitalizoval porodnici.

Born stupid? Try again!

3

Re: Obřadní síň na hřbitově

Ano, objekt s obřadní síní na hřbitově si opravdu rekonstrukci zaslouží. S ředitelem technických služeb se pokusíme najít nějaké schůdné řešení.

4

Re: Obřadní síň na hřbitově

Vyplynulo ze schůzky nějaké řešení?

5

Re: Obřadní síň na hřbitově

V obřadní místnosti už proběhly nějaké úpravy a technické služby mají v plánu instalovat ještě dva velké větráky. Budova je nevhodně dispozičně řešená a ideální by bylo ji zbourat a postavit novou. V této problematice se můžete obrátit přímo na ředitele technických služeb.