Re: strach a intriky na 2. ZŠ

penek napsal:

A že jsem tak smělý, co je na jménu Daniela krycího?

ale Petře, že by jste to nevěděl:)

22

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

daniela napsal:

Dobrý večer, ještě jednou si dovolím prezentovat svůj názor na vyhrocenou situaci na 2.ZŠ.Velice kladně hodnotím návrh výpovědí paní Bízkové, Krulišové a Fodorové. Tyto tři dámy si vypracovaly zcela jasnou koncepci, jak odstranit vedení školy a vůbec se neohlížely na poškození prestiže školy a narušení její  základní funkce tj. výchovy dětí. To vše pod kaučingem pana Kruliše. Dokonce vybraly i nového kandidáta na ředitele školy z jejich blízkého okolí.
Pro veřejnost, která nemá šanci se
tyto informace nijak dozvědět, je to neuvěřitelné. Je to však skutečná realita. Pod zástěrkou veřejného zájmu pak pořádaly benefici a rodiče, kteří se zůčastnili ani nemohli prokouknout jejich intriky, naopak byli nadšeni co všechno pro školu dělají. Vše dokonale připravené.  Trochu mi to připomíná předvolební kampaň Věcí veřejných a představitelky intrik na 2.ZŠ si nijak nezadají s paní Kočí.
Podle mého názoru je tedy plně v kompetenci ředitele školy, aby celou situaci vyhodnotil a vyvodil důsledky. Nechápu tedy,proč by se vůbec tato situace měla probírat na Radě města.
Nezbývá, než popřát řediteli 2.ZŠ pevné nervy a všem ostatním, kteří se tímto případem budou zabývat, zdravý rozum.

Věřím, a dost lidí ví jak to opravdu je protože ty lidi dobře broďaci znají

23

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Ing.Miroslav Kruliš napsal:
penek napsal:

A že jsem tak smělý, co je na jménu Daniela krycího?

ale Petře, že by jste to nevěděl:)

Zcela mimořádně a skutečně něco nevím.

24

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Sleduji tuto debatu a musím reagovat. Všechno co píše Daniela je pravda. Broďáci, kteří to sledují delší dobu jsou zhnuseni.Je to osobní msta několika
lidí, včetně pana Kruliše. Pan Kruliš byl za "bolševika" politruk, tak má bohaté
zkušenosti s těmito praktikami.A že veřejně přiznává a obdivuje...., k tomu není co dodat.Měl asi v plánu řídít ze žlutého "pentagonu" i zdejší školu!

25

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Tyto stránky navštěvuji pravidelně a i když o situaci ve školství nemám detailní informace, tak se mi snaha získat peníze pro školu ze strany "nenáviděných" žen líbí. Dnes je  doba, že se všichni musíme snažit a ne jen čekat s nataženou rukou jestli nám někdo něco dá...

26

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

lubo napsal:

Sleduji tuto debatu a musím reagovat. Všechno co píše Daniela je pravda. Broďáci, kteří to sledují delší dobu jsou zhnuseni.Je to osobní msta několika
lidí, včetně pana Kruliše. Pan Kruliš byl za "bolševika" politruk, tak má bohaté
zkušenosti s těmito praktikami.A že veřejně přiznává a obdivuje...., k tomu není co dodat.Měl asi v plánu řídít ze žlutého "pentagonu" i zdejší školu!

[11] Karel Forman gini.jadoogaran.org
Pane Kruliš - Vám asi někdo sebral hračky, že poskakujete po oprávněné kritice, jako malý chlapec. Asi jste z vojákování ještě deformován !

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

ixtan napsal:
lubo napsal:

Sleduji tuto debatu a musím reagovat. Všechno co píše Daniela je pravda. Broďáci, kteří to sledují delší dobu jsou zhnuseni.Je to osobní msta několika
lidí, včetně pana Kruliše. Pan Kruliš byl za "bolševika" politruk, tak má bohaté
zkušenosti s těmito praktikami.A že veřejně přiznává a obdivuje...., k tomu není co dodat.Měl asi v plánu řídít ze žlutého "pentagonu" i zdejší školu!

[11] Karel Forman gini.jadoogaran.org
Pane Kruliš - Vám asi někdo sebral hračky, že poskakujete po oprávněné kritice, jako malý chlapec. Asi jste z vojákování ještě deformován !

pane Jiří Strnade, není Vám trapné se vydávat za ixtana, str 456,alana? Léčíte si kompexy z vaší kariery foxcon.Já Vám to řeknu osobně, až se potkáme. Ikdyž ani za to nám nestojíte.

28

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Dobrá debata. Pokračujte!!!

Born stupid? Try again!

29

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Taky koukám, že v báru houstne dým a těším se na další vývoj. Ale vypadá to, že některý zúčastněným se do duelu nechce, škoda.

30 Naposledy upravil: str654 (18.06.2012 11:11:44)

Re: strach a intriky na 2. ZŠ

Dobry den,

dnesni rano pro mne bylo velmi prekvapive - prisel jsem do kavarny a pan kavarnik se mne ptal jestli nahodou nejsem ten kdo "prudi do pani Krulisove a dasli pani ucitelky info pry od pana Krulise pracuji ve firme HP tudyz se domniva ze jsem IT schopny a ja nevim co.... koukal jsem na nej jak vrana nechapal jsem vubec o co jde....v pul dvanacte prisel pan Krulis do kavarny a ja jsem na nej spustil jestli se nezlaznil proc bych to delal......bohuzel si to nenechal vysvetlit a velice nastvane odesel - nezveda mi telefon atdp... VAZENA DANIELO IXTAN atp. VYSTUPTE Z ANYNYMITY ocernujete nevinne lidi!!!!

TIMTO RAZNE UPOZORNUJI ze do dnesniho dne jsem nevedel co se deje na ZS a ani me to nezajima - nemm zatim deti....

Pokud pan Krulis a pni Krulisova jsou inteligetni lide kteri resi veci dialogem rad se snimi sejdu.

dekuji Strnad Jiri