21

Re: Pod Velkým vrchem

Dobrý den,
tak už nám Škvárovna svítí a září :-), to je hnedle jiná.....dokonce i "Prachovka" vzadu u garáží je osvětlená, to se to bude štamgastům od Kohouta šněrovat v noci domů. Po letech nám nesvítí stará lampa z dvou metrů přímo do postele, sice se u ní dalo i číst, ale spánek stál za starou belu. Díky za tu příjemnou změnu.

22

Re: Pod Velkým vrchem

Draka napsal:

Dobrý den,
tak už nám Škvárovna svítí a září :-), to je hnedle jiná.....dokonce i "Prachovka" vzadu u garáží je osvětlená, to se to bude štamgastům od Kohouta šněrovat v noci domů. Po letech nám nesvítí stará lampa z dvou metrů přímo do postele, sice se u ní dalo i číst, ale spánek stál za starou belu. Díky za tu příjemnou změnu.

Dobrý den, dnes předaly Technické služby nové veřejné osvětlení na Škvárovně Odboru správy majetku Český Brod. Povrchy v rámci komunikací a chodníků budou od firmy Fabricom přebírat Technické služby. Případné dotazy, nedostatky a stížnosti pro firmu Fabricom, která za toto zodpovídá, můžete posílat mailem na krulis@ceskybrod.cz nebo je můžete sdělit telefonicky do TS, případně zde v rámci fora. I. kolo přebírání povrchů na Škvárovně bude 29.11.2011 v 08.00 hodin, začátek v ulici Pod Velkým Vrchem. Děkuji
Ing. Miroslav Kruliš

23

Re: Pod Velkým vrchem

Mira napsal:

Dobrý den, dnes předaly Technické služby nové veřejné osvětlení na Škvárovně Odboru správy majetku Český Brod. Povrchy v rámci komunikací a chodníků budou od firmy Fabricom přebírat Technické služby. Případné dotazy, nedostatky a stížnosti pro firmu Fabricom, která za toto zodpovídá, můžete posílat mailem na krulis@ceskybrod.cz nebo je můžete sdělit telefonicky do TS, případně zde v rámci fora. I. kolo přebírání povrchů na Škvárovně bude 29.11.2011 v 08.00 hodin, začátek v ulici Pod Velkým Vrchem. Děkuji
Ing. Miroslav Kruliš

Dobrý den,
  jsem rád, že se vše blíží ke konci. Je mi jasné, že při přebírání se to bude řešit, tak jen upozorňuji na:
  - špatně provedené znovupoložení chodníků, kdy stav je horší než před započatou prací. Při chůzi po chodníku každou chvíli hrozí zvrknutí, neboť je to jen lehce položené do písku
  - a určitě by měla daná firma zajistit uklizení komunikací

Re: Pod Velkým vrchem

Viki napsal:
Mira napsal:

Dobrý den, dnes předaly Technické služby nové veřejné osvětlení na Škvárovně Odboru správy majetku Český Brod. Povrchy v rámci komunikací a chodníků budou od firmy Fabricom přebírat Technické služby. Případné dotazy, nedostatky a stížnosti pro firmu Fabricom, která za toto zodpovídá, můžete posílat mailem na krulis@ceskybrod.cz nebo je můžete sdělit telefonicky do TS, případně zde v rámci fora. I. kolo přebírání povrchů na Škvárovně bude 29.11.2011 v 08.00 hodin, začátek v ulici Pod Velkým Vrchem. Děkuji
Ing. Miroslav Kruliš

Dobrý den,
  jsem rád, že se vše blíží ke konci. Je mi jasné, že při přebírání se to bude řešit, tak jen upozorňuji na:
  - špatně provedené znovupoložení chodníků, kdy stav je horší než před započatou prací. Při chůzi po chodníku každou chvíli hrozí zvrknutí, neboť je to jen lehce položené do písku
  - a určitě by měla daná firma zajistit uklizení komunikací

Dobrý den, určitě mluvíte o chodnících v ulici Ruské, kde firma dostala jasné pokyny co opravit. Přebírání povrchů bude v příštím týdnu, každopádně na provedené práce bude záruka 36 měsíců. Kvalitu prací prověří letošní zima.

25

Re: Pod Velkým vrchem

Dobrý den,
  přesně tak. Mluvím především o Ruské a Bulharské. Tyto ulice byly dělané naposledy a podle toho to vypadá. Každá třetí dlaždice je vratká.
  Možná by stačilo dané chodníky přejet vibrační deskou nebo jinak upravit podklad. Ale to je věc znalostí odborníků dané firmy.

26

Re: Pod Velkým vrchem

Viki napsal:

Dobrý den,
  přesně tak. Mluvím především o Ruské a Bulharské. Tyto ulice byly dělané naposledy a podle toho to vypadá. Každá třetí dlaždice je vratká.
  Možná by stačilo dané chodníky přejet vibrační deskou nebo jinak upravit podklad. Ale to je věc znalostí odborníků dané firmy.

Dobrý večer,
na tomto se určitě schodneme, špatně položená dlažba volně do písku v určitých místech.Vibrační deska to nevyřeší, ale danná firma si bude muset poradit.
Každopádně nás nyní trápí jiná věc. Je zde nové osvětlení a první rozbitá lampa v Moravské ulici. Naštěstí kryt odolal, ale žárovka se musela vyměnit. Při vysokém sloupu do ní někdo musel bouchnout z okna přilehlého domu. Asi ho rušila ve spánku. I takoví jsou lidi, každopádně se na toto místo zaměříme.
Ing. Miroslav Kruliš

27

Re: Pod Velkým vrchem

Dobrý večer,

  jsou někde k nahlédnutí závěry převzetí komunikací a chodníků, jež mělo proběhnout v pondělí?

Re: Pod Velkým vrchem

Viki napsal:

Dobrý večer,

  jsou někde k nahlédnutí závěry převzetí komunikací a chodníků, jež mělo proběhnout v pondělí?

Dobrý den, převzetí komunikací a chodníků v pondělí neproběhlo, den před tímto převzetím jsem zástupci firmy Fabricom předat dvě strany závad, co se mi v ulicích nelíbí. Závady budou odstraněny včetně vyčištění ulic a další termín mi navrhne firma. Pokud máte nějaké další závady, napište mi je na mail krulis@ceskybrod.cz. Závady jsou k nahlédnutí na TS u asistentky. Děkuji

29

Re: Pod Velkým vrchem

Dobrý den,
  děkuji za informaci.

  Pokud je popis závad interní pro TS, počkáme na výsledek.
  Pokud skutečně chcete, aby občané posílali případné další připomínky, pak by stávající měly být někde zveřejněny (buď na stránkách TS nebo města). Většina lidí se vrací z práce večer a nebo nechce u sekretářky "škemrat" o informace.

30

Re: Pod Velkým vrchem

Viki napsal:

Dobrý den,
  děkuji za informaci.

  Pokud je popis závad interní pro TS, počkáme na výsledek.
  Pokud skutečně chcete, aby občané posílali případné další připomínky, pak by stávající měly být někde zveřejněny (buď na stránkách TS nebo města). Většina lidí se vrací z práce večer a nebo nechce u sekretářky "škemrat" o informace.

Dobrý den,
popis závad v rámci přebírání povrchů na Škvárovně není určitě interní. Zveřejnil jsem je na stránkách Technických služeb Český Brod v části Aktuality.V příštím týdnu v souladu s dohodou firmy Fabricom budou dle sdělení závady odstraněny. II. část přebírání povrchů proběhne v dalším týdnu.