1

Téma: Tiché tržiště.

Říkám si to už několikáté Brodění když procházím dopoledne tržištěm, je hluché. Chybí zde hudba, která navodí příjemnou atmosféru. Jak by to znělo městem zajímavě kdyby vyhrával  městský rozhlas. Zde na fóru byla již několikrát zmíňka o tom proč není, myslím si, že a to nemluvím pouze za sebe  když prohlásím, že by bylo dobré i z důvodu informovanosti a komunikace s občany rozhlas opět zřídit.

2

Re: Tiché tržiště.

Kvůli informovanosti občanů by být mohl.Totiž ne každý si pročítá vývěsky na úřadu(navíc je to malými písmenky)a pak je to tam nepřehledné...A ne každý má internet-zvlášť starší lidi.A mnohokrát o různých věcech nevědí.

3

Re: Tiché tržiště.

Já Vám nevím, pamatuji si ještě když jsem chodil do školy, že rozhlas hlásil většinou okolo čtvrté odpoledne, a to je většina lidí ještě v práci. Spousta lidí dojíždí za prací do Prahy či v menší míře Kolína, a neměli by tedy šanci něco slyšet...

4

Re: Tiché tržiště.

Ne, že bych chtěl nějak rýpat, ale myslím, že jednou za týden by mohlo hlášení proběhnout mezi 17 - 18 hodin. Proč by muselo hlášení probíhat již v 16 hod.? Spíš by mne zajímala možnost informování občanů v obcích, které patří k Č.B.?

5

Re: Tiché tržiště.

Michal Fokt napsal:

Já Vám nevím, pamatuji si ještě když jsem chodil do školy, že rozhlas hlásil většinou okolo čtvrté odpoledne, a to je většina lidí ještě v práci. Spousta lidí dojíždí za prací do Prahy či v menší míře Kolína, a neměli by tedy šanci něco slyšet...

Já myslím,že starší lidé,kteří nemají internet a neběhají denně kolem vývěsky,by to možná brali a je jim jedno,kdy se to hlásí.A ti,kteří dojíždějí,bývají to určitě ti mladší,se můžou juknout na internet na stránky.A jelikož už jsme trošku vyspělejší,mohlo by se ledacos posílat mailem nebo sms.Ale ten městský rozhlas pro ty méně majetné a dříve narozené.by mohl sloužit.

6

Re: Tiché tržiště.

To asi ano, se staršími spoluobčany máte pravdu. S časem hlášení je to spíše o tom, jak se dohodne vedení města s konkrétním odboren, který by to měl na starosti (tzn. zda bude ochoten někdo do těch šesti zůstat a hlásit).

7

Re: Tiché tržiště.

Pozor, pozor hlášení místního rozhlasu …..:-D
Stejně to nikdo nebude poslouchat.
Pro hudbu na Brodění a informovat lidi kde se co děje, za to se přimlouvám. Dobrý nápad.

8 Naposledy upravil: LÍDA (18.05.2011 13:58:13)

Re: Tiché tržiště.

Já se ještě nehlásím mezi dříve narozené, ale myslím si že by se místní rozhlas hodil. Na internetu se vyznám, ale sama nemám čas denně kontrolovat jestli náhodou tu není info že třeba nepůjde elektrika, nepoteče voda apod.

Loni se to tu už řešilo, rozhlas si "rozpůjčili" spoluobčani, proto není a ani se prý o něm neuvažuje.

Ale něco by to chtělo, minimálně ty SMSky. Těm starším by to určitě zavolali děti/vnoučata, nebo by si to starouškové určitě řekli mezi sebou smile

9

Re: Tiché tržiště.

Nebo vysílat tyto informace na nějaké obrazovce v PLUSu či LIDLu, někdy mám dojem, že se z této lokality stalo nové společenské centrum města wink

10

Re: Tiché tržiště.

Za SMSky se přimlouvám také.
Pokrok nezastavíš smile