11

Re: Farmářské trhy

První farmářské trhy se uskuteční již tento pátek před budovou MKIC. O podrobnostech budete informováni v aktualitách.

12

Re: Farmářské trhy

Tento pátek se uskuteční,ale je pondělí podvečer a nikdo o nich zatím nic neví.Nešlo by to dát to trošku do éteru???

13 Naposledy upravil: Gamibo (23.05.2011 18:12:03)

Re: Farmářské trhy

Tak teď by se právě hodil ten městský rozhlas. Je spousta měst i obcí, které mají daleko méně obyvatel než my a rozhlas funguje. Když je problém s dráty, proč se tedy nepořídí bezdrátový. Amplióny nemusí být ve všech částech města, mohly by se umístit poblíž kamer, aby bylo vidět zda si opět někdo něco nevypůjčil a rozšiřovat  postupně, může to trvat i několik let, ale něco bude slyšet. Když si vezmu, že se mluví pořád o informovanosti obyvatel, tak Brod je neinformovaný, je to tiché město, které co si nepřečte to neví. Mě se, ale nelíbí vylepené plakáty, velikosti A4 s informacemi co se ve městě děje, kolem sloupů, takže je vlastně ani nečtu.

14

Re: Farmářské trhy

Kdybych se o těch trzích nedočetla včera na fóru,nic nevím.S tím rozhasem je to pravda.Jezdím do jedné vesničky a tam to funguje normálně.Dokonce i v sobotu......Tak nevím,proč to nezavést tady taky.

15 Naposledy upravil: Gamibo (24.05.2011 10:39:15)

Re: Farmářské trhy

Malý technický dotaz v Usnesení Rady ze dne 18.5. jsem se dočetla, že trhy se budou pořádat každý čtvrtek, zde se píše o pátku? Který den je tedy platný?
Děkuji

16

Re: Farmářské trhy

Jedná se o pátek, ve čtvrtek již mají nasmlouvanou jinou lokalitu a v pátek je ve městě více lidí.

O zřízení bezdrátového rozhlasu se v souvislosti s krizovým řízením uvažuje a snažíme se sehnat i jiné zdroje financování.

17

Re: Farmářské trhy

Je úterý večer a pořád nějak postrádám nějakou upoutávku na farmářské trhy........

18

Re: Farmářské trhy

Ani na oficiálních seznamech trhů není o Českém Brodě žádná zmínka.

19

Re: Farmářské trhy

Můžu se zeptat, kde je budova MKIC? Jsem "přistěhovalec."  Děkuju

20

Re: Farmářské trhy

de facto na náměstí Arnošta z Pardubic (to dolní, s kostelem sv.Gotharda), vchod naproti bývalému romskému shromaždišti (plácek pod skupinkou listnáčů naproti poště).