21

Re: Farmářské trhy

Já jsem si to myslela, děkuji Vám

22 Naposledy upravil: lauda (25.05.2011 11:22:40)

Re: Farmářské trhy

Kéž by to bylo bývale shromaždiště, pane Fokt .

23

Re: Farmářské trhy

Aha tak já se poslední cirka dva roky v Brodě vyjma víkendů vlastně moc nevyskytuji, pracuji v Praze, tak se omlouvám za nepřesnost smile

24

Re: Farmářské trhy

Ještě jsem v aktulitách nic nenašla......Ani plakáty.....nic.....

25

Re: Farmářské trhy

Takže-dneska jsem se byla kouknout na těch trzích........No...Od trhů s názvem "Farmářské"Jak se tu tvrdilo,že se to bude jmenovat,bych očekávala něco jiného.Prostě mně to zklamalo.Očekávala bych-co kdo vyprodukuje,osobně si prodá.Toto jsou asi jen obchodníci a ne ti,co to vyrobí,vypěstují.........

26

Re: Farmářské trhy

Zatím se jedná o komerční záležitost, kdy je provozovatelem soukromá osoba. Bohužel jsem neobdržel propagační materiály a tak je nemohl do aktualit dát.

Město podalo žádost o dotaci na pořízení stánků a propagaci akce. Jestliže bude žádost úspěšná, budou od července osloveni i místní producenti. Umožníme jim využít pořízené stánky a akci pořádně zviditelníme. Pak by jste měla mít možnost nakoupit ve větší míře i přímo od výrobců či pěstitelů.

Přeji hezký den

27

Re: Farmářské trhy

Jen doufejme, že farmáři budou mít ruce od hlíny a kulaté oči. Aby to nebyl farmář Nguyen.

Born stupid? Try again!

28

Re: Farmářské trhy

Pivas napsal:

Jen doufejme, že farmáři budou mít ruce od hlíny a kulaté oči. Aby to nebyl farmář Nguyen.

smile Trefné