1

Téma: Bydlení v ČB

Dobrý den, uvažujeme o koupi bytu v Českém Brodě. Chtěl jsem se zeptat, jak je to ve městě s kriminalitou. Na tomto fóru se objevuje pár diskusí o nedostatečné práci MP a ,,smažkách´´. Je situace opravdu, tak vážná? A jak je to se spoluobčany tmavší pleti? Jakékoliv informace ohledně života/situace v Českém Brodě nebo stavby bytového domu v Palackého ulici od lidí z města velmi uvítám.

2 Naposledy upravil: LÍDA (14.03.2011 14:45:13)

Re: Bydlení v ČB

Dobrý den,
nedá mi to neodpovědět.. pokud se to týká bytů u "fotochemy" tak jestli mne pamět neklame tak termín dostavby byl cca před pěti lety ? Nebo jestli se to počítá od posledního vlastníka ?? Info k tomuto tématu najdete minimálně ve třech diskuzích zde na webu.
K dalším otázkám - myslím že je to na stejné úrovni jako všude jinde.

3

Re: Bydlení v ČB

tak třeba zpráva z dneška:
http://kolinsky.denik.cz/zlociny-a-soud … 10314.html
ale jinak ok, jako všude jinde

4 Naposledy upravil: Claudye (10.10.2014 19:32:20)

Re: Bydlení v ČB

Dobrý den,
zhruba před třemi roky byl napsán článek uvedený v odkazu níže a od té doby se vesměs nic nezměnilo.
http://www.docebr.cz/soubory/spi_drpr.htm

S pozdravem Claudyus

5

Re: Bydlení v ČB

Ještě jednou k bezpečnosti: http://www.cesbrod.cz/forum/viewtopic.php?id=597

A k bytům v bytovém domě v ulici Palackého: Bohužel z těchto stránek, tedy přesněji z tohoto fóra, zmizela starší témata, asi z důvodu kapacity, ve kterých by jste se dočetl, že je velice nebezpečné investovat do výše uvedené stavby bytů.
Osobně Vám žádnou investici důrazně nedoporučuji. Zkuste založit téma pojmenované např. "Byty Český Brod" a zeptejte se. Reakcemi budete dost překvapen.

S pozdravem Claudyus

6

Re: Bydlení v ČB

Z jakého důvodu je nebezpečné investovat do těchto bytů? Upřímně mi zase tolik nevadí partička ,,hulících´´ puberťáků, ale pokud se opravdu dá sehnat pervitin nebo heroin pomalu na náměstí před služebnou policie, tak to už problém je. Potom, ale nechápu reakce ,, jinak OK´´ nebo ,,jako všude jinde´´.

7 Naposledy upravil: penek (15.03.2011 19:50:13)

Re: Bydlení v ČB

Matěj napsal:

Z jakého důvodu je nebezpečné investovat do těchto bytů? Upřímně mi zase tolik nevadí partička ,,hulících´´ puberťáků, ale pokud se opravdu dá sehnat pervitin nebo heroin pomalu na náměstí před služebnou policie, tak to už problém je. Potom, ale nechápu reakce ,, jinak OK´´ nebo ,,jako všude jinde´´.

Neprovokuj, veškeré síly jsou vynaloženy na odchyt zoufalců přeskakujících koleje cestou z kolbenky, eventuálně na potírání mimořádně závažné trestné činnosti typu parkování nebo pásy, prostě pomáhají a chrání...

8

Re: Bydlení v ČB

Nedá mi to nereagovat. Co se týká bytů v Palackého ulici - tak tam bych neinvestovala. Kauza se táhne už dlouho, dříve to byly "levné byty s.r.o," . tunel jako prase, určitě jste o tom slyšel v médiích, teď nevím, komu to patří, nicméně stavba už určitě rok stojí. a co se týká bezpečnosti, myslím, že to není o nic horší, než jinde. ale já večer moc do centra nevycházím, takže nemám objektivní informace.

9

Re: Bydlení v ČB

Bydlím v Brodě osm let, předtím jsem bydlela o pár kilometrů dál. Ano, drogy tu jsou - ale ty jsou bohužel všude. Nesetkala jsem se s tím že bych potkala někde stříkačky a podobně, i když někdo už s tím tu zkušenost měl. Díky bohu Brod není na takové úrovni jako "profláklé" Pečky.

K bytům - myslím že víc lidí by vám napsalo svůj názor k Lidové byty, Lidové domky, Kytka development atd - avšak určitě nikdo není zvědavej aby jednatel společnosti potom zde psal že to ti, co tu píší poznatky můžou za to že se byty neprodávají a že to jsou vlastně oni, kteří vytunelovali peníze atd (ano, to tu bylo, dělal na nás bububu). Ona asi nejlepší obrana je útok ? Informace k výše jmenovaným společnostem najdete myslím jednoduchým zadáním do vyhledavače, včetně kauz propíraných v ČT a na nově - stále dokola o tom, jak lidi zaplatí a nebydlí.