21

Re: Sněhová nadílka

Nemá smysl se dohadovat o jednom nebo více autech. Párkrtát jsem se vracel také vlakem kolem 23. hodiny a parkovalo zde jedno nebo dvě auta. Možná je to v současné době jinak. Možná by bylo možné využít přenosnou dopravní značku s vymezením např. neparkovat od 22 do 04 hod. (nebo jiné časové rozmezí). Nevím jak by to fungovalo a aby to nebylo v rozporu s něčím. Dnes jsem byl příjemně překvapen uklizenou plochou před nádražím. A přeji příjemný den a méně sněhu všem.

Re: Sněhová nadílka

custom napsal:

Nemá smysl se dohadovat o jednom nebo více autech. Párkrtát jsem se vracel také vlakem kolem 23. hodiny a parkovalo zde jedno nebo dvě auta. Možná je to v současné době jinak. Možná by bylo možné využít přenosnou dopravní značku s vymezením např. neparkovat od 22 do 04 hod. (nebo jiné časové rozmezí). Nevím jak by to fungovalo a aby to nebylo v rozporu s něčím. Dnes jsem byl příjemně překvapen uklizenou plochou před nádražím. A přeji příjemný den a méně sněhu všem.

Dobrý den
určitě to chce řešit a nejde jen o parkoviště, ale i např. o údržbu Jungmanové ulice, kde kvůli stojícím vozidlům nemůže kvalitně SÚS udržovat komunikaci. Lze to řešit i přenosnými značkami ve spolupráci s městskou policií.Každopádně poznatky občanů jsou důležité a několikrát se mi i osvědčily.

23

Re: Sněhová nadílka

snahu TS nelze upřít, ale některé chodníky zůstávají i nadále příšerné... dnes brzy ráno mne pobavil ZETOR s radlicí hoblující 1-centimetrovou vrstvu před MÚ s takovou vervou, která se jen-tak někde nevidí :-)

24

Re: Sněhová nadílka

Ale jo....oproti minulému roku je zlepšení práce TS určitě vidět.

25

Re: Sněhová nadílka

chodníky jsou špatné, nejen tím, že město neuklízí, u jednoho domu ve Sportovní/mají Labradora/ vyteká z podeznívky trubkou tající sníh rovnou na chodník, dnes tam bylo krásné náledí, pokud se někdo zraní, bude to určitě vina města ale zaviněná vlastníky. že se nebojí majitelé, že tam sami uklouznou.

Re: Sněhová nadílka

marie napsal:

chodníky jsou špatné, nejen tím, že město neuklízí, u jednoho domu ve Sportovní/mají Labradora/ vyteká z podeznívky trubkou tající sníh rovnou na chodník, dnes tam bylo krásné náledí, pokud se někdo zraní, bude to určitě vina města ale zaviněná vlastníky. že se nebojí majitelé, že tam sami uklouznou.

Dobrý den,
nevím, kde jste přišla na to, že se neuklízí chodníky. Chodníky se uklízejí od prvního sněhu, tj. od 29.11.2010. K úklidu používají dva pracovníci TS frézy, další pracovníci hrabla. Konkrétně, když píšete o Sportovní ulici, tam se také chodníky čistí včetně ulice V Chobotě. (pracovníky TS tam můžete vidět i dnes).Samozřejmě není v silách TS uklidit všechny chodníky ve městě. Nechceme jít však cestou, jako některá města, která se pojistila a chodníky vůbec neuklízejí.Občané, kteří každou zimu uklízejí chodníky před svými nemovitostmi, je uklízejí i nadále. Každopádně bych jim chtěl za tuto činnost poděkovat. A také dalším, kteří pomáhají odklízet sníh pomocí čtyřkolek s radlicemi (p. Strnad a p. Sklenář).Přeji hezký den

27

Re: Sněhová nadílka

Vážený pane Ing. omlouvám se za asi chybně napsaný text, chtěl jsem napsat "uklízí"  I já děkuji prcovníkům s frézami, dnes jezdili již v půl šesté ráno. Ale mojím příspěvkem bylo myšleno to, že těm majitelům z jejich pozemku vytéká zazděnou trubkou v podezdívce tající sních na chodník, přes den tající sníh teče, přes noc zmrzne. Ať si v domě s věžičkou tu trubku zazdí a nenechávají vytékat tající sních na chodník.Děkujeme všem pracovníkům TS kteří sníh uklízí opravdu je je na městě vidět a je za nimi vidět i hodně udělané práce. Přeji Vám hezký den.

28

Re: Sněhová nadílka

marie napsal:

Vážený pane Ing. omlouvám se za asi chybně napsaný text, chtěl jsem napsat "uklízí"  I já děkuji prcovníkům s frézami, dnes jezdili již v půl šesté ráno. Ale mojím příspěvkem bylo myšleno to, že těm majitelům z jejich pozemku vytéká zazděnou trubkou v podezdívce tající sních na chodník, přes den tající sníh teče, přes noc zmrzne. Ať si v domě s věžičkou tu trubku zazdí a nenechávají vytékat tající sních na chodník.Děkujeme všem pracovníkům TS kteří sníh uklízí opravdu je je na městě vidět a je za nimi vidět i hodně udělané práce. Přeji Vám hezký den.

Dobrý den, dnes jsem se v ulici Sportovní byl podívat. Můžete mi napsat č.p. domu, kde vytéká voda, abychom mohli provést  nápravu? Je to určitě někde za podchodem pod tratí. Můžete mi to upřesnit? Děkuji Miroslav Kruliš

29

Re: Sněhová nadílka

Dobrý večer, č.p. nevím je to dům se zelenou věžičkou a vysokou podezdívkou
za viaduktem po levé straně. ta trubka je v podezdívce kousek od dvírek. pod ní je ledovka. Když taje tak vytéká voda.

30

Re: Sněhová nadílka

marie napsal:

Dobrý večer, č.p. nevím je to dům se zelenou věžičkou a vysokou podezdívkou
za viaduktem po levé straně. ta trubka je v podezdívce kousek od dvírek. pod ní je ledovka. Když taje tak vytéká voda.

Děkuji moc Miroslav Kruliš