Re: Sněhová nadílka

Michal Fokt napsal:

od soboty už průchodný, díky smile

To jsem rád Michale, že jste tudy prošel, ale už zase padá...:)

12

Re: Sněhová nadílka

I když celkem chápu "sněhové problémy", domnívám se, že prostor před nádražím a nové parkoviště by mohl být uklizen, tak aby se občané nebrodili podivnou směsí a nepřeskakovali to, co se podařilo odhrnout. No a nové parkoviště zjevně nemá vyhřívaný povrch, aby se sníh rozpustil a voda odtekla. Proto je tam slušná vrstva dnes už uježděného sněhu a to co bylo na některých místech na parkovišti lehce shrnuto na stranu, zmenšuje jeho kapacitu.

Re: Sněhová nadílka

custom napsal:

I když celkem chápu "sněhové problémy", domnívám se, že prostor před nádražím a nové parkoviště by mohl být uklizen, tak aby se občané nebrodili podivnou směsí a nepřeskakovali to, co se podařilo odhrnout. No a nové parkoviště zjevně nemá vyhřívaný povrch, aby se sníh rozpustil a voda odtekla. Proto je tam slušná vrstva dnes už uježděného sněhu a to co bylo na některých místech na parkovišti lehce shrnuto na stranu, zmenšuje jeho kapacitu.

Dobrý den,
vrstva sněhu, která byla zmrzlá se proměnila během dne v břečku. Parkoviště se musí uklidit po odjezdu posledního auta. Vozidla zde stojí i po prostředním pásu a technika mezi nemůže najet. Takže večer.

Re: Sněhová nadílka

To custom:

Musím říci, že ve srovnání s loňskem je letošní úklid sněhu rozhodně výrazně lepší. Zcela uklidit břečku asi není v lidských silách, ale daří se zajistit průchodnost, což loni byl na některých úsecích opravdu problém. S břečkou se potýkají všechna města. Za sebe jsem zatím příjemně překvapen.

15

Re: Sněhová nadílka

Parkování u nádraží je stále dost tragické,přechod k vlakům je boj s hromadami sněhu.

16

Re: Sněhová nadílka

Pravdou je, že ve městě je z mého pohledu lépe uklizeno než minulou zimu. Nicméně souhlasím s Alenkou, že parkování u nádraží a přechod k vlakům je tragický. A nemohu si pomoci, ale nocí nebo brzkých ranních hodin, kdy na parkovišti nestála auta, byla už řada od doby první sněhové nadílky. A zatím se nikdy nepodařilo parkoviště uklidit - je pravdou, že byl učiněn pokus o prohrnutí, ale zjevně v době, kdy tam stála řada aut, tekže vznikly hadovité hromady, které problém parkování jen znásobují.

Re: Sněhová nadílka

custom napsal:

Pravdou je, že ve městě je z mého pohledu lépe uklizeno než minulou zimu. Nicméně souhlasím s Alenkou, že parkování u nádraží a přechod k vlakům je tragický. A nemohu si pomoci, ale nocí nebo brzkých ranních hodin, kdy na parkovišti nestála auta, byla už řada od doby první sněhové nadílky. A zatím se nikdy nepodařilo parkoviště uklidit - je pravdou, že byl učiněn pokus o prohrnutí, ale zjevně v době, kdy tam stála řada aut, tekže vznikly hadovité hromady, které problém parkování jen znásobují.

Dobrý den, na novém parkovišti u nádraží stála uprostřed parkoviště 3 auta, která tam stála přes noc. Proto jsme se tam s traktorem s radlicí nemohli dostat. Proto je také uprostřed vozidlo s nahrnutým sněhem. Někteří tam parkují přes noc proto, že pracují na dvě směny.Pracovníci TS jezdili již od jedné hodiny ranní. Takže skutečně nevím o jakých brzkých hodinách zde píšete.Přeji hezký den

18

Re: Sněhová nadílka

Dobrý den pane Kruliši,

dovoluji si Vám tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci při očistě našeho města. A to nejen při očistě od sněhu, který kalamita přinesla, ale i při očistě našeho města od důchodců a zraněných. Je skvělé, jak souzníte s naší vládou. Zřejmě i Vám leží na srdci důchodová reforma a sociální systém celkově. Alespoň u nemocnice to tak vypadá. Důchodce, či zraněný je odsouzen vynaložit takové úsilí ve snaze dosáhnout lékařské péče, že je jistě schopen i pracovat, a to jistě více než 40 hodin týdně.No a ti, kteří to nedokážou, nechť klidně zhynou.

V.K.

19

Re: Sněhová nadílka

Pane Ing. Kruliši, nemluvím o konkrétním času, když Vy máte zřejmě na mysli předminulou noc. Hovořím obecně o tom, že nocí, od doby, kdy napdla první nadílka bylo více. Upřímně řečeno nehlídám parkoviště dnem i nocí, ale když v noci jezdí mechanismy, tak určitě vidí, nakolik je parkoviště plné. A nechtějte mi tvrdit, že jedno auto, byť stojící uprostřed úklid zmaří. I já přeji hezký den.

Re: Sněhová nadílka

custom napsal:

Pane Ing. Kruliši, nemluvím o konkrétním času, když Vy máte zřejmě na mysli předminulou noc. Hovořím obecně o tom, že nocí, od doby, kdy napdla první nadílka bylo více. Upřímně řečeno nehlídám parkoviště dnem i nocí, ale když v noci jezdí mechanismy, tak určitě vidí, nakolik je parkoviště plné. A nechtějte mi tvrdit, že jedno auto, byť stojící uprostřed úklid zmaří. I já přeji hezký den.

Dobrý večer, za to já mluvím o nocích, kdy napadl první sníh až do dnešní doby. Můžete se zeptat našich řidičů, kteří likvidovali sníh na tomto parkovišti a parkovišti u Zrcadla, kolik vozidel tu bývá zaparkováno přes noc. Jak jsem psal, lidé, kteří jezdí na směny, zde parkují přes noc. Na parkovišti u Zrcadla, zase přes noc parkují obyvatelé bytovek.A nemluvím o jednom autě , jak píšete. Takže nemám na mysli pouze předminulou noc. A právě naši řidiči to moc dobře vědí. Jednotlivé časy se proto dají doložit, jelikož tato vozidla mají namontované GPS. Taky přeji hezký večer.