71

Re: Mateřské školky

Ano, to co vyrostlo u školky u tenisu jsou opravdu nové herní prvky. Nejde o unifikované výrobky, ale prvky vytvořené na zakázku. Autorka, Mgr.A. Lenka Klodová, která má za sebou řadu úspěšných realizací se skupinou Enfant Terrible (více na www.strasnedite.cz ), vycházela z charakteru zahrady, z její rozmanitosti a členitosti.
Na zahradě můžete vidět pouze část celého projektu, který bude dokončen v červenci tohoto roku.
Srdečně všechny zveme na slavnostní otevření, které se uskuteční začátkem září 2010. Přesný termín bude včas zveřejněn. Při této příležitosti bude zahrada MŠ otevřena pro veřejnost; pro děti bude připraven program.
Podle prvních ohlasů se dětem (a nejen jim) herní prvky líbí a jsem si jistá, že s jejich využitím nebudou mít žádný problém.

72

Re: Mateřské školky

Herní prvky, které vyrostly u školky se mi moc líbí a nejen podle mého názoru jsou pro děti zajímavější a zábavnější než unifikované prolejzačky. Jsem moc ráda, že se především díky Klubu rodičů při MŠ Sokolská podařilo tento projekt zrealizovat. Mým synům, kteří školku navštěvují se moc líbí.

73

Re: Mateřské školky

No, byla bych ráda,kdyby mi dceru přijali aspoň do nějaké školky. Stačila by mi i školka s pískovištěm a omlácenou skluzavkou. To se máte, když vaše děti chodí do školky, a to že má školka ještě navíc "neunifikované" herní prvky berte "dar z nebes". Závidím naprosto oteřeně.

74

Re: Mateřské školky

Také mne těší, že obě Vaše děti navštěvují MŠ v ČB a líbí se jim. Bohužel mně osobně tento luxus umožněn nebyl .......... Holt kdo umí, ten umí a ví, kde pracovat.

75

Re: Mateřské školky

No moje děti taky obě chodí do této školky, dostali se tam normálně po zápisu. Bez toho aniž bych já, nebo manžel museli NĚKDE pracovat, nebo jak si někdo myslí někoho uplácet. Paní ředitelka je naprosto férová ženská a myslím si, že by ani takhle děti nepřijímala. Když si někdo myslí takové věci jako obcan-cb tak by mohl vystoupit veřejně a říct do těm lidem do očí, ale to už tolik odvahy zřejmě nemá.

76

Re: Mateřské školky

Je to tak jak píše Blanka.
Je opravdu tak těžké věřit, že člověk zastávající veřejnou funkci je poctivý a "hraje podle pravidel"?
Pro občan-čb - Nelze jinak, než předpokládat, že podle sebe soudíte nás.

77 Naposledy upravil: custom (23.06.2010 07:34:25)

Re: Mateřské školky

Nedá mi, abych nenapsal pár řádek k tomuto tématu a posledním příspěvkům. Nechci si hrát na arbitra mezi těmi, jejichž děti do školky nebyly přijaty a těmi jejichž děti školku navštěvují. Jsem mimo oblast ohrožení školkou povinnými dětmi, takže jen názor. Víte Blanko a Dito Nekolná, to není o poctivosti toho nebo onoho, nebo o férovosti paní ředitelky. To je o tom, na základě jakých kritérií byly ty nebo ony děti do školky vybrány, nebo naopak nevybrány. Na základě čeho byly vybrány právě Vaše děti Blanko a ne dcera "titi"? No a samozřejmě, když paní Dita napíše, že obě její děti navštěvují školku, tak u odmítnutého rodiče zákonitě její příjmení evokuje domněnku, že jsme si sice rovni, ale někteří jsou si rovnější. A o poctivosti můžete potom psát co chcete, stejně si o tom každý bude myslet své.... tak už to prostě chodí. Jinak přeji pěkný den.

78

Re: Mateřské školky

Jaká "kritéria" má custom na mysli?
Titi a obcan-cb jsou zaměstnaní rodiče nebo rodiče předškolních dětí? V případě že ne, tak závist ani urážlivé texty nechápu. Velice pochybuji, že se ve školkách nepodařilo umístit děti zaměstnaných rodičů nebo předškoláky.

79

Re: Mateřské školky

Já zaměstaná jsem a byla i v době zápisu do školky. Jen pro uvedení na správnou míru, můj příspěvek se netýkal přímo MŠ Sokolská a už vůbec ne její ředitelky, proti té nemohu říct ani jedno špatné slovo už jen proto,že ji neznám. Jen mě trochu zarazil fakt, že MŠ navštěvují děti, kterým v době zápisu dle mého názoru nebyly ještě 3 roky.
Nic víc, nic míň !

80

Re: Mateřské školky

Můžu Vás ujistit, že do práce chodím a oběma mých synům byly v době nástupu do školky 3 roky.