1

Téma: Změna názvu ulice Ruská

Dobrý den,
bydlím mnoho let v Ruské ulici a dnes jsem zjistil, že padl návrh ve sdružení Brodáci brodu... na změnu názvu ulice Ruská. Jsem zásadně proti, protože by to obyvatelům této ulice přineslo mnoho problémů s výměnou dokladů,oznámení a dalších komplikací. Doufám, že i zastupitelé města budou v případě podání tohoto návrhu také myslet na blaho občanů jejich města a nebudou tento návrh podporovat. a přidělávat starosti obačůn této ulice. Děkuji

2

Re: Změna názvu ulice Ruská

Dobrý den,
reaguji na příspěvek přejmenování ulice Ruská.Bydlím v této ulici již 30.let a i já jsem zjistila,že padl návrh na přejmenování ulice.Prosím pokud by tento návrh padl na projednání zastupitelstva,vezměte v úvahu, kolik zbytečných problémů by nám ,obyvatelům této ulice změna přinesla.Myslím ,že v této ,pro všechny nelehké době ,není době přidělávat další starosti, byť jen malé části občanům Českého Brodu.
Děkuji

3 Naposledy upravil: Tomáš Klinecký (25.04.2022 10:06:18)

Re: Změna názvu ulice Ruská

Dobrý den, návrh v participativním rozpočtu padl, ale v rámci předběžného posouzení byl vyhodnocen jako nerealizovatelný. Město přejmenování ulice neplánuje. Osobně si myslím, že Ukrajině můžeme pomoci jinak a lépe než přejmenováním Ruské ulice. Jiná věc by byla, kdyby tu byla třeba Koněvova, ale toho jsme naštěstí v našem městě ušetřeni.

4

Re: Změna názvu ulice Ruská

Ještě, že zdravý rozum zvítězil. Novým ulicím bych u nás určitě nedával jména jakkoliv souvisejí s Ruskem, ale u těch starých bych změny určitě nedělal. Nikde. Nadělalo by to víc škody, než užitku.

Zakázková výroba nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje...

5 Naposledy upravil: Pivas (25.05.2022 05:56:33)

Re: Změna názvu ulice Ruská

Tomáš Klinecký napsal:

Dobrý den, návrh v participativním rozpočtu padl, ale v rámci předběžného posouzení byl vyhodnocen jako nerealizovatelný. Město přejmenování ulice neplánuje. Osobně si myslím, že Ukrajině můžeme pomoci jinak a lépe než přejmenováním Ruské ulice. Jiná věc by byla, kdyby tu byla třeba Koněvova, ale toho jsme naštěstí v našem městě ušetřeni.

S rozhodnutím radnice rozhodně souhlasím. Zaujala mne ale poznámka o Koněvově. Naskýtá se otázka, co se Suvorovovou. Za režimu minulého mne urážela deska v Sušici, kde byl přibližně tento text: "Na tomto místě byla dříve umístěna pamětní deska americkým osvoboditelům. Ta byla sejmuta na protest proti americké agresi ve Vietnamu."
Neblbneme stejně?

Born stupid? Try again!