1

Téma: Všem, kteří nenávidí psy

Prosím všechny ty, kteří nemají v lásce psy, než začnete buzerovat pyšné páníčky, zjistěte si jak se vyprazdňuje pes a jak fena.
Cesta u pivovarského rybníka dne 27.7.2015 Páníček vede fenku na vodítku, fenka močí a kolemjdoucí paní ječí na pána, aby si to laskavě uklidil.
U koupaliště dne 29.7.2015 Jdu se svou fenkou, kterou mám na vodítku, fenka močí do trávy a paní která jede kolem na kole nelení seskočit a řvát na mě, že to mám sebrat!
4.8.2015 u parkoviště Suvovorova - 22 letý syn vede opět naší fenku na vodítku, fenka močí do trávy a postarší pán na něj řve, aby to okamžitě sebral.
Tutéž zkušenost mají i moji známí v tomto městě.

Takže vážení, feny nemočí ve stoje, stejně tak jako výše uvedené dámy zcela jistě doma také nemočí ve stoje. Neřvěte na nás jen proto, že si něco myslíte. Nebuďte liní a podívejte se, jestli je důvod řvát a pak řvěte. Mně také pijí krev bezohlední majitelé psů.
Takže ještě jednou: PES ČŮRÁ VE STOJE, FENA V SEDĚ. Majilel psa je povinen odklízet po svém psu tuhé výkaly.
Když vidíte močit chlapa v parku, také na něj řvete, aby si to uklidil? Ne, protože stojí a vy víte, že močí.
Jestli je pro vás těžké rozpoznat kdy fena močí a kdy kálí, věřte, že je v tom dost veliký vizuaní rozdíl, Stačí nastudovat a pak hurá do ulic dělat pořádek :-)
Za všechny slušné pejskaře vám děkuji za pozornost:-)

2 Naposledy upravil: Pivas (04.08.2015 19:54:32)

Re: Všem, kteří nenávidí psy

NaxosF napsal:

Prosím všechny ty, kteří nemají v lásce psy, než začnete buzerovat pyšné páníčky, zjistěte si jak se vyprazdňuje pes a jak fena.
Cesta u pivovarského rybníka dne 27.7.2015 Páníček vede fenku na vodítku, fenka močí a kolemjdoucí paní ječí na pána, aby si to laskavě uklidil.
U koupaliště dne 29.7.2015 Jdu se svou fenkou, kterou mám na vodítku, fenka močí do trávy a paní která jede kolem na kole nelení seskočit a řvát na mě, že to mám sebrat!
4.8.2015 u parkoviště Suvovorova - 22 letý syn vede opět naší fenku na vodítku, fenka močí do trávy a postarší pán na něj řve, aby to okamžitě sebral.
Tutéž zkušenost mají i moji známí v tomto městě.

Takže vážení, feny nemočí ve stoje, stejně tak jako výše uvedené dámy zcela jistě doma také nemočí ve stoje. Neřvěte na nás jen proto, že si něco myslíte. Nebuďte liní a podívejte se, jestli je důvod řvát a pak řvěte. Mně také pijí krev bezohlední majitelé psů.
Takže ještě jednou: PES ČŮRÁ VE STOJE, FENA V SEDĚ. Majilel psa je povinen odklízet po svém psu tuhé výkaly.
Když vidíte močit chlapa v parku, také na něj řvete, aby si to uklidil? Ne, protože stojí a vy víte, že močí.
Jestli je pro vás těžké rozpoznat kdy fena močí a kdy kálí, věřte, že je v tom dost veliký vizuaní rozdíl, Stačí nastudovat a pak hurá do ulic dělat pořádek :-)
Za všechny slušné pejskaře vám děkuji za pozornost:-)

Je to skutečně příspěvek pro toho, kdo nenávidí psy???
Já mám psy rád (živé), ale nemohu vystát páníčky (paničky), kteří povýšili (y) své miláčky nade vše. Jako vždy a všude jsou slušní a neslušní. Na mnoha místech máme veřejně prostředky na úklid po "miláčcích", ale přesto je téměř všude nastolicováno. I když všichni sbírají.
Takže závěr: Pes za nic nemůže, chyba je vždy na straně jeho majitele a vychovatele. Stejně, jako u dětí. Nezlobte se proto na to zanedbatelné minimum lidí, kteří ještě psíka nemají, a nechtějí se brodit v h...... (exkrementech), že jim to občas uletí.
Za poučku o močení psů děkuji.

Born stupid? Try again!

3

Re: Všem, kteří nenávidí psy

Nedávno jsem pána, který venčil dva psy u hradeb před Liďákem slušně požádal, jestli by po nich to tuhé nemohl uklidit. Zvýšeným hlasem se na mě obořil, co je mi do toho. Prostě (krátká) debata o hovně. Ale čemu se v systému ovaropussyoidních norem chování vlastně ještě divím...