KD Svět
Město Český Brod

Kalendář akcí

18. 4. 2020 v 19:00 hodin - ZRUŠENO: Yesterday

Filmové promítání bylo rámci bezpečnostních opatření, plynoucích z nařízení vlády České republiky, zrušeno, a to bez náhrady termínu. 

Vrácení vstupného v plné výši.

Pro všechny / Hudební / Komedie / Británie / 2019 / 116 min

Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle (Milionář z chatrče, Trainspotting) a scenárista legendárních komedií (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill, Láska nebeská) Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce.

Základní vstupné 99 Kč. Studenti, senioři a děti do 15 let vstupné se slevou 69 Kč. V předprodeji na goout.cz a v  Infocentru, nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod.

Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk… Velmi neúspěšného písničkáře Jacka v důsledku chvilkového záhadného zatmění porazí autobus. Když se zotaví a na párty zabrnká na kytaru Yesterday od Beatles, nestačí se divit reakcím svých přátel, kteří se chovají, jako by jednu z nejznámějších pecek všech dob slyšeli poprvé v životě. Beatles jako by nikdy neexistovali a Jack vycítí příležitost. Vybaví si všechny pecky legendárních Brouků z Liverpoolu, a svět mu rázem leží u nohou. Dokonce i slavný Ed Sheeran (hrající ve filmu sebe sama) ho vezme jako předskokana na své turné a uzná, že je mnohem talentovanější než on. Radost Jackovi kalí jen dvě „drobnosti“ – vědomí, že se dopouští celosvětového podvodu, a ztráta své přítelkyně Ellie…

Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist