KD Svět
Město Český Brod

Kalendář akcí

30. 4. 2020 v 8:00, 10:30 a 19:00 hodin - ZRUŠENO: V síti

Filmové promítání bylo rámci bezpečnostních opatření, plynoucích z nařízení vlády České republiky, zrušeno.

Vrácení vstupného v plné výši oproti předložené vstupence.

Školní projekce s besedou naplánujeme po otevření škol.

Dokument / Česko / 2019 / 100 min

Film kontroverzního dokumentaristy Víta Klusáka a Báry Chalupové. Tři herečky, tři pokojíčky, 10 dní a 2 458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu.

Základní vstupné 99 Kč. Studenti, senioři a děti do 15 let vstupné se slevou 69 Kč. V předprodeji na goout.cz a v  Infocentru, nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod.

Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek", pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist