Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Změny na MěÚ Český Brod

Vyhlášení nouzového stavu a omezení pohybu se dotklo i provozu MěÚ Český Brod. Činnost na všech odborech je omezena, a proto je na místě zvážit nutnost návštěvy úřadu a  vypravit se tam jen ve zcela nezbytných případech. Příjem písemných podání je umožněn pouze prostřednictvím podatelny.

Provozní hodiny pokladny a podatelny pro příjem písemných podání 
pondělí a středa 8:00 - 11:00 12:00 - 17:00 
úterý a čtvrtek 8:00 - 11:00 12:00 - 14:30
pátek 8:00 - 11:00 12:00 - 13:00

K vyřízení úředních záležitostí se upřednostňuje písemná, elektronická či telefonická komunikace.  Je doporučeno maximálně využít online rezervační systém a online formuláře.

úřední hodiny 
pondělí 8:00 - 11:00 12:00 - 14:00 
středa   12:00 - 17:00

Dopravní agendy a živnostenský úřad jsou od pondělí 2. 11. 2020 přístupné pouze zadním vchodem - přednost mají objednaní. Omezení úředních hodin se nevztahuje na termíny již potvrzené prostřednictvím rezervačního systému.
Na dodržování opatření a ukázněnost návštěvníků úřadů dohlíží strážníci městské policie.  

Vstup do budov úřadu je možný pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest (nos, ústa), jako jsou roušky, respirátory, šátky, šály apod. Je nezbytné dodržovat bezpečné odstupy mezi osobami alespoň 2 metry. K dezinfekci rukou jsou u vstupů do budov rozmístěny nádoby s dezinfekcí.

K vyřízení úředních záležitostí se upřednostňuje písemná, elektronická či telefonická komunikace. Kontakty na jednotlivé odbory a oddělení jsou zde. 

Elektronická komunikace je umožněna prostřednictvím datové schránky, e-mailové adresy cesbrod@cesbrod.cz nebo epodatelna@cesbrod.cz. Dále je možné využít online formuláře.

Pokud je k zajištění úřední záležitosti nezbytná osobní návštěva, je možná pouze v rámci úředních hodin nebo po předchozím objednání klienta, a to buď:

  • prostřednictvím rezervačního systému pro agendy: občanské průkazy, cestovní doklady,
    evidence obyvatel, registr vozidel, registr řidičů, dovozy-vývozy, stavby-přestavby, provozování taxislužby, matrika, ověřování, pokladna, evidence hrobových míst, Czech POINT, rezervace svatebních obřadů, živnostenský úřad a rybářské lístky,
  • v ostatních případech je nezbytné předchozí telefonické či e-mailové sjednání osobní návštěvy s příslušným referentem, příp. prostřednictvím podatelny v rámci úředních hodin.

V případě ústních jednání konaných na základě předvolání předvolaná osoba vyčká vyzvednutí referentem v prostoru před podatelnou.

23.11.20 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist