KD Svět
Město Český Brod

Kalendář akcí

24. 9. 2020 v 19:00 hodin - ZMĚNA TERMÍNU | Brejle

Vážení návštěvníci, představení přesouváme z 24. 9. 2020 na 2. 9. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Divadelní komedie Jiřího Císlera, která baví české diváky již pátým rokem je hra s lehkým erotickým podtextem a plná komických vypjatých situací ze života dnešní doby. Je protkaná písněmi filmových šlágrů jako např. Titanik, Růžový Panter, Moulin Rouge apod

Součástí akce je bezplatné testování zraku od 12:00 do 16:00 v Informačním centru města. Každý, kdo projde testováním, může na místě uplatnit slevu na divadelní představení ve výši 50 Kč.

Informace o vstupenkách zde nebo v Informačním centru Český Brod

Příběh se odehrává v kavárně, kde si dali rande René a Vilma, kteří si pod jinými jmény podali inzerát na seznámení. Ovšem ani jeden z nich netuší, že oslovili svého bývalého partnera. Oba totiž trpí silnou oční vadou a bez brýlí nevidí skoro vůbec nic. Jelikož oběma jejich oční vada připadá jako překážka při seznámení, rozhodnou se brýle na první schůzce odložit. Co nastane, až si oba nasadí své brýle?

Testování zraku bude probíhat na speciálním screeningovém přístroji firmy Rodenstock. Vyjma častých očních vad jako je dalekozrakost nebo krátkozrakost, přístroj prozradí i další vady, například skryté šilhání, barvoslepost, šeroslepost apod. V případě odhalení některé oční vady se můžete hned na místě domluvit na termínu hloubkového vyšetření u očního specialisty.

Akce je součástí celorepublikové osvětové kampaně Bezpečně za volantem, péče o zrak pod záštitou Ministerstva dopravy BESIP.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist