Kulturní Brod
Město Český Brod

Aktuality

...zlobily jste dětičky?

Napjaté očekávání, obavy z čertů a jaké že to vlastně bude… šumělo na Mikulášském večeru naplněnou chodbou, před vstupem do podzemí. Profesionálně odvedená práce divadelního spolku Mim o.s., který celý program pro 60 dětí absolvoval třikrát, mile překvapila všechny návštěvníky. Ani Mikuláš, čertíci a andělé nezůstali pozadu a odvedli také výbornou práci!

„Absolvovali jsme tento program s naším šestiletým synem letos poprvé a musíme jen konstatovat, že něco podobného jsme nečekali ani náhodou. Vše bylo naprosto perfektní, divadýlko, chodba s pekelníky i Mikulášova pracovna,“ uvedla jedna z návštěvnic a dodala, „všichni byli úžasně milí, ochotní, vtipní a přitom s důstojností a noblesou.“

Akce se konala pod vedením scénografky a výtvarnice Lucie Ulíkové z o.s. Magráta, v přímé spolupráci s Mim o.s., Divadelním spolkem Tylka, IC a za podpory města. Úspěch byl z velké části tvořen nadšením a profesionálním přístupem všech. Jsme rádi, že nápad pozvat Mikuláše, čerty a anděly do českobrodského podzemí  padl na úrodnou půdu a setkal se s tak výbornou odezvou.

08.12.14 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist