Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Zahraniční stáž pro mladé - Malta

Díky podpoře projektu Evropským sociálním fondem je tříměsíční stáž v hotelu, restauraci či ve správě budov plně hrazena. Stáže jsou vhodné pro muže i ženy.

 

Hlavním cílem projektu je aktivizace znevýhodněné mládeže formou individuálního přístupu k jedinci, motivace, získání praktických zkušeností a posílení osobního i profesního rozvoje, jež napomůže k aktivnímu přístupu na trh práce. Prostřednictvím zahraniční stáže a spoluprací s koučem a tutorem získají účastníci velmi cennou zahraniční praxi, která posílí jejich silné stránky, sebevědomí, cílevědomost, pracovní návyky a zvýší se šance na jejich pracovní uplatnění.


 

Na stáž Vás připravíme po jazykové i praktické stránce během listopadu 2019 až ledna 2020. V únoru 2020 pak společně s námi odletíte přímo do Valletty (hlavního města Malty). Zpátky do Čech si přivezete zkušenosti, sebevědomí a jestli budete šikovný tak i dost EUR.

Kdo se může hlásit?
Osoby ve věku 18 až 30 let, evidované na ÚP ČR jako uchazeči o zaměstnání, které jejich specifika řadí mezi osoby sociálně vyloučené nebo ohrožené sociálním vyloučením a zároveň:

a) mají nejvýše dokončené základní vzdělání,

nebo

b) jsou osoby s dokončeným středoškolským vzděláním, prokazatelně nezaměstnané, nebo neaktivní na trhu práce déle než 1 rok,

nebo

c) jsou osoby s nejvýše dokončeným středoškolským vzděláním, které jsou klienty nebo bývalými klienty zařízení pro výkon ústavní výchovy.

Pro více informací volejte 774 650 198, nebo pište na info@mamaloca.cz

15.10.19 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist