Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

ZA VYSLOUŽILÉ ELEKTRO MOBIL ZDARMA!

Čeká vás podzimní úklid? Pak nezapomeňte na staré elektrozařízení! Jeho správné třídění vám může vynést i první vánoční dárek v podobě značkového telefonu. Od 23. do 28. listopadu máte možnost odevzdat nepoužívané elektrospotřebiče, na oplátku získáte praktickou kapesní LED svítilnu. Po vyplnění soutěžního kupónu se navíc zařadíte do slosování o chytrý mobilní telefon.

Akci s názvem Podzimní úklid s ASEKOLEM aneb „Vyměňte vysloužilé elektro za dárek“ pořádá nezisková společnost ASEKOL, která se zpětnému odběru starých elektrozařízení dlouhodobě věnuje. Vracet nepoužívané elektrospotřebiče je možné na Českobrodských sběrných dvorech v ulici Palackého a Průmyslové.

Za poctivé třídění navíc lidé mohou být odměněni. Ti nejrychlejší získají kapesní LED svítilnu zdarma. Každý, kdo staré elektro odevzdá, má rovněž šanci vyhrát chytrý telefon Samsung Galaxy. „Rádi bychom občany motivovali, aby nepoužívané elektrospotřebiče ekologicky likvidovali. Díky recyklaci je možné opětovně využít až 80 % použitých materiálů,“ říká Martina Ďaďová, manažerka komunikace společnosti ASEKOL.

Sběr se vztahuje na přístroje, jako jsou počítače, televize, monitory, rádia, foťáky, kamery, hi-fi, telefony, videa, notebooky, tiskárny, kamery i tablety.

„Podobné soutěže ve sběru starého elektra ovšem nejsou ojedinělé. Naše snaha podporovat třídění vysloužilých přístrojů je dlouhodobá,“ říká Ďaďová. Nepoužívané mobily či počítače lze bezplatně odevzdávat během celého roku. Stačí navštívit webové stránky www.venujmobil.cz a www.venujpocitac.cz, kde ASEKOL sběr organizuje.

09.11.15 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist