Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Z činnosti Městské policie

Dne 19. července v 16 hod. požádala hlídka MP pracovníka Městského kamerového systému Český Brod o nahlédnutí do záznamu kamer, ve věci odcizení zapomenutého batohu s počítačem a tabletem na I. krytém nástupišti ČD Český Brod. Po zhlédnutí záznamu byl identifikován muž, který seděl na lavičce vedle uvedeného batohu. Muž po chvíli vstal, vzal batoh a rychle opustil nádraží. Dle místní a osobní znalosti byl muž identifikován. Ve spolupráci s obvodním oddělením policie Kostelec n/Č.l. bylo nalezeno místo, kde muž přespával. Muž byl i s batohem zadržen na parkovišti hotelu na Vyžlovce.

Dne 21. července v 11 hod. strážníci MP prováděli autohlídku v ul. Klučovská. Při projíždění si všimli muže, který tlačil jízdní kolo, na kterém byl hadrem ovázán větší předmět. Hlídka provedla kontrolu a bylo zjištěno, že se jedná o litinovou vanu z železničního transformátoru. Celá věc byla předána Policii ČR.

Dne 22. července v 12.50 hod. bylo na služební mobil MP oznámeno, že v ul. Bulharská volá paní o pomoc. Na místo vyjela hlídka, která zjistila, že na dvoře leží paní a nemůže se pohnout. Na dvoře se pohybovala smečka psů, která nechtěla na dvůr nikoho pustit. Hlídka zajistila psy a přivolala na místo rychlou záchrannou službu.

Jan Svoboda, velitel městské policie

22.07.14 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist