Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Vyhlášení ankety Osobnost města Český Brod

V minulých letech jsme vyhlašovali anketu Osobnost roku. Od 1. 1. 2020 máme anketu novou s názvem Osobnost města Český Brod. Cílem je vyzdvižení jednotlivců nebo i kolektivů, které se významnou měrou zasloužili o dobré jméno našeho města, získali významné ocenění na poli sportu či kultury, nebo jinak svoji činností přispěli k veřejnému životu. Kandidáty můžete navrhovat do 31. 3. 2020.

Volnější pravidla pro nominaci Pravidla_Osobnost_mesta_2020.pdf a následné udělení ocenění se již nezabývají kategoriemi ani časovým obdobím. Jednoduše řečeno, pokud máte pocit, že je ve Vašem okolí někdo, kdo si zaslouží titul Osobnost města Český Brod nominujte ho do 31. 3. 2020. Nemusíte se už trápit tím, kdy se mu „něco významného povedlo“, nebo do které „škatulky“ nominovaný patří.

Nominaci můžete podat prostřednictvím formuláře Nominacni_zadost_2020.docx . V elektornické podobě jej můžete zaslat na  na adresu e-podatelna@cesbrod.cz . Tištěné formuláře můžete odevzdat na podatelně MěÚ Český Brod, v městské knihovně, v informačním centru, KD Svět nebo v Domově ANNA. Pozor, jeden navrhovatel může podat pouze jednu nominaci!

Jakmile skončí formální zpracování nominací a budou odstraněny případné závady (například z pohledu GDPR) členové kulturní komise rozhodnou o návrhu vhodných kandidátů na udělení ocenění a předloží svůj návrh radě města v nejbližším možném termínu. Rada města rozhodne o jménech oceněných. Ti budou následně oceněny na slavnostním veřejném setkání.

Název ankety i pravidla jsou trochu jiná. Smysl ale zůstává. Poukázat na lidi kolem nás, kteří něco dokázali. Ať je to například přední umístnění se ve sportovní, pěvecké či taneční soutěži, nebo dobrovolnická práce na podporu spolkového života anebo hrdinský čin. Poukázat na ty, kteří mohou být pro druhé vzorem a motivací.


Pravidla pro udělení ocenění Osobnost města Český Brod Pravidla_Osobnost_mesta_2020.pdf

Osobnost města Český Brod - nominační žádost Nominacni_zadost_2020.docx

08.01.20 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist