Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Všímejte si toho, co se kolem Vás děje a reagujte!

V rámci ochrany majetku města a soukromých osob je velmi důležitá všímavost občanů. Všichni víme, že i sebelepší aktivita Policie ČR nebo Městské policie nemůže zabránit veškerému vandalismu, krádežím nebo poškozování majetku. Často jsme svědky rozkopaných košů v ulicích, poškozených dopravních značek, odcizených kabelů veřejného osvětlení, apod.

A právě Vy, občané jste velice důležitým článkem v uhlídání těchto situací. Nazval bych to „všímavost a nikoliv lhostejnost“. Díky tomu byl nedávno dopátrán účastník dopravní nehody, který poškodil sloup veřejného osvětlení v Palackého ulici. Jako další příklad mohu uvést případ z 8. února, kdy si řidič kamionu zkracoval cestu ulicemi Pod Velkým Vrchem a Bulharskou a poškodil přitom chodník. Řidič se snažil z místa ujet, ale kolemjdoucí žena si zapsala poznávací značku kamionu a informovala příslušníky Městské policie.

Jak všechno dopadlo? Řidič byl vyzván zaplatit vzniklou škodu a poškozený chodník již opravili zaměstnanci TS. Chtěl bych touto cestou poděkovat zúčastněné ženě, která svou rychlou reakcí ušetřila finanční prostředky městu i TS.

Ing. Miroslav Kruliš

12.02.14 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist