Kulturní Brod
Město Český Brod

Aktuality

Vagabundos, Robinsoni a EASTWOOD v KULTURNÍM DOMĚ

Kulturní dům Svět rozšiřuje nabídku leden – březen 2020 o další představení!

Děkujeme všem návštěvníkům za velký zájem o předprodej představení v KD SVĚT. Některé pořady z nabídky na první čtvrtletí jsou vyprodané, tak mimořádně doplňujeme program.  Přidáváme  dvě komedie, dobrodružnou hru a besedu -cestovatelskou show, tak ti co si nestihli zakoupit něco pod stromeček, mají možnost.

pátek 7. února od 19:30 hodin se můžete těšit na neotřelou komedii Divadla Neškvor s názvem: Nežerte CLINTA EASTWOODA. Komedie o ztrátě a nalezení, (televizní moderátor Ctibor Tlačítko a majitel stavební firmy Petr Palec, který trpí po dopravní nehodě ztrátou krátkodobé paměti. Nevědí nic, ale začínají vědět něco, co by raději nevěděli… účinkují: Pavel Jecelín, Ondřej Hampl)

Dobrodružná hra scénáristy a režiséra Zdeňka Jecelína Robinsoni, je inspirována Robinsonem Crusoe od Daniela Defoa, Shakespearovou Bouří a četnými dobrodružnými filmy. (Robinsoni jsou dobrodružným strhujícím příběhem o bouři, v které ztroskotá loď. Katastrofu přežijí dva muži. Kazatel puritán a shakespearovský herec. Mají různé zkušenosti, odlišné názory a nevyřízené účty. Ale kazatel potřebuje posluchače a herec diváka. A oba potřebují přežít…). ​​Zážitek z vynikajících hereckých výkonů můžete nerušeně vstřebat ve čtvrtek 26. 3. od 19:30 hodin.

Na volné pokračování hry dua Jecelín/Hampl a divadla Neškvor  navážeme i v dalším čtvrtletí,  v pátek 15. 5. od 19:30 hodinv příběhu: Narozeniny mého kamaráda aneb Zlatý kamarád v dešti je lepší než zlatý déšť v kamarádce. Soubor se v této komedii vrací ke kořenům. Jde o spontánní vyprávění o našich blízkých, které si na rozdíl, od našich rodinných příslušníků, vybíráme.

​Dalším dobrodružným lákadlem na květen jsou 26. 5. od 20:00 hodin Vagabundos! Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard – VANDRÁCI VAGAMUNDOS  tři měsíce vandrovali na motorkách po střední Americe. Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, putovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Součástí bude autogramiáda s herci.

Předprodej ostatních pořadů na další čtvrtletí, tj. duben – červen bude zahájen koncem ledna 2020. Vstupenky lze tradičně koupit v předprodeji v Informačním centru nebo i z domova přes internetovou síť GoOut.cz odkazy níže a nebo v kalendáři akcí.

https://goout.net/cs/listky/robinsoni/vtrf/

https://goout.net/cs/listky/nezerte-clinta-eastwooda/ttrf/

https://goout.net/cs/listky/narozeniny-meho-kamarada/utrf/

https://goout.net/cs/listky/vagabundos/wtrf/

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

03.12.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist