Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Tři králové opět vyrazí na koledu v Českém Brodě a okolí

K začátku roku neodmyslitelně patří milá a užitečná tradice – tři králové, kteří obcházejí domy a přinášejí s sebou známé požehnání K + M + B a přání radosti v novém roce i prosbu o pomoc potřebným. Sbírka se každoročně koná pod hlavičkou celorepublikové Tříkrálové sbírky Charity ČR. Jejím cílem je popřát lidem šťastný nový rok a formou příspěvků do zapečetěných kasiček získat finance na dobročinné projekty v ČR i zahraničí. Z celkového výtěžku pomáhá 65% přímo v naší obci, 15% využívá na své projekty Charita ve středních Čechách a 10% putuje na pomoc potřebným do zahraničí. 
Už tradičně vyjdou koledníci do ulic Českého Brodu i řady okolních obcí mezi 2. – 9. 1. 2017. Prosíme, otevřete koledníkům svoje dveře a srdce, podpoříte tak dobrou věc. Pokud se chcete do sbírky aktivně zapojit, rádi přivítáme nové zájemce do řad koledníků (kontakt: vjmrvik@cesbrod.cz).

21.12.16 Z města

Komentáře:

  1. [1] Honza 148.134.broadband3.iol.cz

    Katolická církev v ČR získala v podivných restitucích takové majetky, že by si mohla svou Charitu financovat sama. Mé srdce zůstává otevřené pro všechny dobré lidi, ale peněženka zůstane pro tuto organizaci zavřená.

    30.12.16, 18:27:37
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist