Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Staví nový koridor, doprava se komplikuje

Na trati Kolín - Praha dojde během následujících několika měsíců k mnoha změnám. V úseku Praha - Běchovice - Úvaly totiž vzniká nový koridor.

Nejaktuálnější je změna, která platí od včerejšího dne do neděle a následně od 9. do 12. února vždy od 8.45 hodin do 16.40 hodin.

„Všechny osobní vlaky ve směru Český Brod / Kolín Praha zastavují pro výstup a nástup cestujících na zastávkách Rostoklaty a Tuklaty u provizorního nástupiště u prostřední koleje," řekl Petr Poště z tiskového oddělení Českých drah.

Podle jeho slov bude v tuto dobu výstup a nástup cestujících umožněný pouze prvními dveřmi vlakové soupravy a u osobních vlaků směřujících do Prahy není v době výluky možná přeprava cestujících na vozíku a jízdních kol do nebo ze zastávek Rostoklaty a Tuklaty.

Přehled jednotlivých omezení na trati Praha Kolín

• 27. února 4. března vždy od 8.45 do 16.40 hod.

Všechny osobní vlaky ve směru Praha Úvaly / Český Brod zastavují pro výstup a nástup cestujících na zastávce Praha-Klánovice u provizorního nástupiště u prostřední koleje.

 • 20. 25. února vždy od 8.45 do 16.40 hod.

Všechny osobní vlaky ve směru Úvaly / Český Brod Praha zastavují pro výstup a nástup cestujících na zastávce Praha-Klánovice u provizorního nástupiště u prostřední koleje.

 • Ve dnech 3. 2. až 7. 2. a 14. 2. až 18. 2. 2014, denně vždy od 8.45 do 16.40 hod.:

Všechny osobní vlaky ve směru Český Brod / Kolín Praha zastavují pro výstup a nástup cestujících na zastávkách Rostoklaty a Tuklaty u provizorního nástupiště u nulté koleje.

Výstup a nástup cestujících je umožněn pouze prvními dveřmi vlakové soupravy, u osobních vlaků do Úval a Českého Brodu není v době výluky možná přeprava cestujících na vozíku a jízdních kol do, případně ze zastávek Rostoklaty a Tuklaty.

 Lucie Mašínová - Kolínský deník
28.01.14 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist