Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Staň se novým policistou!

Po projednání v komisi bezpečnosti starosta města upozornil nadřízené složky Policie ČR na nedostatečné personální vybavení Obvodního oddělení Český Brod. Následně se ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje obrátil na starostu s žádostí o spolupráci při obsazování služebních míst policistů. Společným zájmem policie i města je bezpečnostní situace v našem regionu a celém kraji.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami  volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu policisty na obvodních odděleních nebo jako dopravní policisté v rámci Středočeského kraje. Po získání patřičných zkušeností a znalostí mohou být v rámci kariérního růstu zařazeni na ostatní útvary. 

Nejefektivnějším způsobem je obsazování volných míst novými policisty z lokalit jejich budoucího působení. Policisté, kteří bydlí v místě svého útvaru, působí pozitivně na bezpečnost i mimo službu. Stejně tak k nim občané mají větší důvěru, protože mají společný cíl a tím je bezpečí místa jejich bydliště.

Více informací pro zájemce na www.policie.cz/nabor  

16.04.15 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist