Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Staň se novým policistou!

Po projednání v komisi bezpečnosti starosta města upozornil nadřízené složky Policie ČR na nedostatečné personální vybavení Obvodního oddělení Český Brod. Následně se ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje obrátil na starostu s žádostí o spolupráci při obsazování služebních míst policistů. Společným zájmem policie i města je bezpečnostní situace v našem regionu a celém kraji.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami  volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu policisty na obvodních odděleních nebo jako dopravní policisté v rámci Středočeského kraje. Po získání patřičných zkušeností a znalostí mohou být v rámci kariérního růstu zařazeni na ostatní útvary. 

Nejefektivnějším způsobem je obsazování volných míst novými policisty z lokalit jejich budoucího působení. Policisté, kteří bydlí v místě svého útvaru, působí pozitivně na bezpečnost i mimo službu. Stejně tak k nim občané mají větší důvěru, protože mají společný cíl a tím je bezpečí místa jejich bydliště.

Více informací pro zájemce na www.policie.cz/nabor  

16.04.15 Z města

Komentáře:

 1. [1] Obdivovatel inteligentů era8.intax.cz

  No jestli se ta parta debilů rozšíří ještě o další pakáž, co jinou práci než policistu v Českém Brodě nesežene, tak se budu nucen odstěhovat, protože se ty inteligenty nemůžu ani vidět.
  Jirka

  17.04.15, 15:36:39
 2. [2] Klaraos 46-13-40-144.tmcz.cz

  Tak to se rovnou odstěhujte z Českého Brodu pane Jirko a myslím že se uleví více lidem:-) Takové lidi máme všichni rádi. To jsou ti co nadávají,protože dělají největší bordel. Zajímalo by mne, kam by jste volal kdyby Vás vykradli, něco vám ukradli či Vás třeba někdo napadl,když nadáváte na policii a nejste s nimi spokojen.

  18.04.15, 13:46:14
 3. [3] Jana 46-13-40-144.tmcz.cz

  Že by pan Jirka, chtěl jít k policii ale neprošel náročnýma psychotestama či prověrkama?:-) Jen ať se tým policistů rozšíří nejden o státní policii ale i o městskou.Je potřeba aby nás někdo chránil a hlídal či třeba příjmal nesmyslné oznámení jako třeba od pana Jirky:-)

  18.04.15, 13:52:21
 4. [4] Muftalin bc02.o2.cz

  Pane Jirko, budu reagovat ve stejném duchu, v jakém jste psal svůj komentář. Nezlobte se na mě, ale jste hovado, odstěhujte se, všem nám bude lépe....

  20.04.15, 10:08:15
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist