Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

SMYSLUPLNÉ HOSPODAŘENÍ S DEŠŤOVOU VODOU

Seminář se koná ve čtvrtek 17. ledna 2019 od 17:30 hodin v novém radničním sále, nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod. (Jde o náhradní termín původně plánovaného semináře na 1.10.2018.) Je určen zastupitelům měst, obcí i široké veřejnosti.Vstup zdarma. Kapacita sálu je 35 lidí. V případě Vašeho zájmu prosíme o předběžné přihlášení na email: istvanikova@cesbrod.cz
Na seminář se nám podařilo získat odborníka na vodohospodářské stavby pana Ing. Jiřího Vítka a arboristu Davida Hora DiS.

 

V profesním životě se Ing. Vítek vždy zajímal o nová řešení, postupy a přístupy nejen u nás, ale i v zahraničí. Od začátku své projektové praxe se specializuje na stokové sítě a posledních 13 let na odvodňování urbanizovaných území podle principů udržitelného rozvoje. Je členem CzWA, DWA, ČVTVS, ČAH, SZKT a brněnského architektonického sdružení Obecní dům. Občas přednáší na technických univerzitách v Brně a v Praze, na konferencích o odvodňování urbanizovaných území v kontextu adaptace na změnu klimatu, s kolegy z ČVUT.

09.12.18 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist