Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Slavnostní otevření Středočeské ovocné stezky se blíží!

ov stezkaSlavnostní otevření proběhne v sobotu 11. května na dvou místech za účasti zástupců partnerů: obcí, Ovocnářské unie, nezávislých ovocnářů, MASek a hostů:

V Podlipansku přestřihneme pásku v 9:30 hodin v Křečhoři na návsi a ve stejný čas u nádraží v Českém Brodě v Regionu Pošembeří u vstupních tabulí stezky.

Poté se cyklisté a návštěvníci vydají po trase v délce cca 35km k Přistoupimi. V Českém Brodě bude připraven průvodce pro zkrácenou dětskou trasu o délce 13 a18 km, vedoucí podél naučných tabulí.

Na fotbalovém hřišti v Přistoupimi v 15:00 hodin proběhne slosování a vyhlášení vítěze Ovocné hry, který v případě příznivého počasí odstartuje po 17:00 hodině k vyhranému letu balónem. Pokud se chcete účastnit Ovocné hry, je nutné posbírat všech 11 razítek a 10 reliéfních obrázků na trase Středočeské ovocné stezky a svou sbírku přinést 11. května 2013 mezi 12-14:00 hodin na fotbalové hřiště v Přistoupimi. K dispozici je vám průvodce s mapou nebo naše webové stránky, kde najdete více informací.

V Přistoupimi připravují Místní akční skupiny spolu s TJ Sokol Přistoupim a Obcí Přistoupim množství her pro děti na fotbalovém hřišti a v přilehlém lese. Historik provede zájemce odborně komentovanou prohlídkou po místních památkách - židovském hřbitově, nově opraveném koste sv. Václava a hradišti Svatováclavské šance. Pro děti Bude zajištěno drobné ovocné občerstvení i něco vydatnějšího pro znavené cyklisty. Vyvrcholením akce bude vzlet horkovzdušného balónu s výhercem Ovocné hry.

Tisková zpráva slavnostni otevreni stezky.pdf 356 kB

07.05.13 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist