Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Setkání starostů

Minulý týden se v rámci projektu Podpora meziobecní spolupráce sešli v českobrodském komunitním centru Oranžová zahrada zástupci 13 z 24 obcí územního obvodu ORP Český Brod.

Hlavními body programu byly aktuality z jednotlivých odborů MÚ, např. informace o územních plánech, a dále shrnutí toho, co obce chtějí společnými silami řešit v oblastech školství, sociálních služeb, odpadového hospodářství a dopravy na území ORP. Kromě toho také zazněla informace o nových podmínkách využití sběrného dvora v Českém Brodě ze strany obcí a informace o petici prosazující prodloužení železniční linky S7 do Českého Brodu, ke které se mohou obce připojit. Po skončení akce panovala mezi účastníky shoda na potřebě dalších společných setkání, která povedou k pružné komunikaci mezi obcemi při řešení aktuálních problémů v území.

14.04.15 Z města

Komentáře:

 1. [1] honza mail2.zelena.cz

  Škoda, že jste o tom nedali vědět dopředu, určitě by si i veřejnost ráda vyslechla informace a zajímavosti (i pokud by to bylo bez diskuze), pokud šlo o veřejnou akci. Možná na zvážení pro příště. :)

  14.04.15, 11:43:25
 2. [2] Petra Ištvániková vmvidomino.cesbrod.cz

  Těší nás váš zájem o veřejné dění, ale schůzka nebyla určena široké veřejnosti.
  Zveme vás na FÓRUM MĚSTA Český Brod do kazetového sálu Penzionu ANNA dne 27.5. od 17:00 hodin, kde bude dán prostor i diskusi všem přítomným.

  20.04.15, 11:25:18
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist