Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Rekonstrukce osvětlení a malování v knihovně

Ve druhé polovině července jsme na dva týdny museli úplně uzavřít naši knihovnu pro čtenáře, abychom mohli dokončit rekonstrukci osvětlení a následně všechny prostory vymalovat.

Práce na výměně elektrického vedení a instalaci nových osvětlovacích těles, které finančně podpořil náš zřizovatel, město Český Brod, probíhaly za plného provozu po etapách již od letošního jara, v týdnu od 14. července došlo na poslední dvě místnosti, hlavní půjčovnu a vstupní halu, což nebylo možné provést bez uzavření těchto prostor pro čtenáře i veškerý provoz. Souběžně jsme připravovali zbývající místnosti na malování, bylo třeba sestěhovat regály a knihy zabezpečit zakrývací fólií. Malířské práce byly naplánovány na týden od 21. července, postupně bylo vymalováno všech sedm místností v prvním patře, vstupní hala a sociální zařízení, průběžně probíhaly úklidové práce a mytí oken. Veškeré stěhování i úklid zajistili zaměstnanci knihovny. Za naprosto profesionálně odvedenou práci a velmi vstřícný přístup patří velké poděkování firmám pana Suse (elektro) a pana Finka (malování).

Věříme, že naši čtenáři omluví krátkodobou nedostupnost našich služeb a ocení naše úsilí, kterým se v rámci našich možností snažíme zlepšovat estetickou úroveň prostor knihovny i jejich čtenářský komfort.

Eva Vedralová, MK Český Brod

28.07.14 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist