Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Rekonstrukce domu čp.1 na nám. Arnošta z Pardubic

Jak jsme již v minulosti avizovali, od letošního ledna probíhá první etapa stavebních úprav čp. 1 na nám. Arnošta z Pardubic. Jde o náročnou rekonstrukci historické budovy. Z tohoto důvodu je od 22.1.2018 - 30.6.2018 pro veřejnost uzavřena galerie Šatlava i historické podzemí. 

Budou provedeny dispoziční úpravy pravé části přízemí, kde bude sídlit informační centrum a informační centrum mládeže. V přízemí vznikne i multifunkční místnost. Dojde také na úpravu dvorku. Při návrhu projektu se myslelo i na bezbariérový vstup do objektu a prostor realizovaných v této etapě. Zřízení výtahu bude předmětem další etapy stavby. V prvním patře se rozšíří prostory knihovny, které dostanou z brusu nový kabát. (Tímto návštěvníky knihovny prosíme během realizace stavby o shovívavost.) 
Vedle dispozičních úprav prostor budou provedeny nové konstrukce podlah, veškeré nové elektroinstalační rozvody včetně slaboproudých a datových rozvodů, nové rozvody zdravotně technické instalace a ústředního topení, celková oprava nebo výměna dveří, celkové opravy omítek a nová výmalba dotčených prostor. Dokončení 1. etapy plánujeme na přelom v červnu 2018.


 

04.06.18 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist