Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Přehled smluv na webu města

V rámci rozšiřování funkcionalit nového ekonomického systému Gordic Ginis, který byl na našem úřadě nasazen od 1. ledna letošního roku, uvádíme do provozu další modul - Přehled smluv, jehož prostřednictvím budou na webu města pravidelně publikovány veškeré smlouvy uzavřené městem Český Brod.

Modul pro jejich zveřejňování je nadstavbou části Evidence smluv, do které odpovědní referenti smlouvy vkládají. K publikaci na webu dochází automaticky v pravidelném měsíčním intervalu. Nasazení celého ekonomického informačního systému bylo pro úřad poměrně velkým zásahem do provozu a vyžádalo si určitou dobu záběhu a dolaďování rutinních funkcí.

Nyní nastává čas pro postupné doplňování o nadstavby systému určené nejen pro chod úřadu, ale i pro širokou veřejnost. Jednou z těchto nadstaveb je již určitou dobu funkční „Rozklikávací rozpočet“, který ještě dostane aktualizovanou verzi s přehlednějším členěním zde, obdobným, jaké bude mít i modul Přehled smluv.

Zveřejněny budou veškeré smlouvy od 1.1. 2014 (nasazení nového informačního systému). Elektronické obrazy smluv budou v přehledu dostupné po podpisu statutárního zástupce města a po anonymizaci, kterou nám ukládá zákon o ochraně osobních údajů. Žádáme vás o trpělivost při postupném doplňování údajů. Je možné, že některé smlouvy nebudou zpočátku správně zařazeny a budou proto ve složce "ostatní".

13.10.14 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist