Před generálkou se kouči Andrlíkovi rozpadla sestava

ilustrační fotoPraha/Český Brod - Fotbalisté divizního Českého Brodu porazili v generálce na jarní mistrovskou premiéru tým Poděbrad 3:1.

Sehráli jsme zápas na hřišti, kde se střetneme v prvním mistráku s rezervou Bohemians 1905. Jedině tohle pozitivum našel na nedělním posledním přípravném utkání proti Poděbradům kouč divizních fotbalistů Českého Brodu Zdeněk Andrlík. Před zápasem ve Štěrboholech se mu totiž úplně rozpadla sestava. Přesto jeho tým vyhrál.

Český Brod – Poděbrady 3:1

Soka načal už v 5. minutě hlavou Boris Hucek, který se tentokrát musel postavit do útoku vedle Sochy.

„Dostal jsem před zápasem hodně omluvenek. Böhm měl pracovní povinnosti, Štefančík rodinné starosti, o Pařízkovi jsme věděli, že bude mimo Prahu, Michal Kopecký a Horejc měli zdravotní potíže,“ vysvětlil Zdeněk Andrlík, proč improvizoval se složením sestavy.

Oba týmy se pak předháněly v zahazování šancí.

Poděbrady po přestávce vyrovnaly, ale Andrlíkův celek v poslední čtvrthodině strhnul výhru na svou stranu.

Napřed matador Čáp parádně proměnil trestný kop a trefil z něj růžek brány a po něm Samec v 81. minutě z dorážky stvrdil triumf Českého Brodu do prázdné brány.

Branky Českého Brodu: 5. Hucek, 76. Čáp, 81. Samec. Poločas: 1:0.

Český Brod: Sova – Mrázek, Margolius, P. Kopecký – Mičko, Skramužský, Novák, Čáp, Samec – Socha, Hucek.