Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Pracovníci střediska veřejného osvětlení TS Český Brod se nemohou dočkat

Kde a jak probíhají práce na veřejném osvětlení v Českém Brodě popisuje ředitel technických služeb Ing. Miroslav Kruliš.

V průběhu měsíce května až června letošního roku došlo na několika místech ve městě k rekonstrukci veřejného osvětlení. Nová svítidla se objevila v ulici Školní u fotovoltaické elektrárny v Liblicích, v ulici Tuchorazská pod skálou, v ulici Jungmannova, Havlíčkova a Lázeňská, dále v ulici Komenského. Kabely pro úsekové měření rychlosti byly uloženy do výkopu v ulici Klučovská, ale také v ulici Žižkova, kde je vše připraveno pro osazení nových svítidel. Součinnost taktéž probíhala v ulici Jungmannova až po ulici Jana Kouly, kde byl položen kabel pro zařízení kamerového systému. Tyto práce proběhly za účasti pracovníků TS Český Brod p. Václava Malého a p. Miroslava Šedivého. Asistovali jim samozřejmě pracovníci veřejně prospěšných prací.  Dále se musel opravit poškozený kabel vedle tržnice na Husově náměstí, který se v celé délce vyměnil, aby se opětovně rozsvítila lampa v této uličce. I takové práce mají tito pracovníci ve své činnosti.

Oba pracovníci by v co nejkratší době chtěli zahájit rekonstrukci veřejného osvětlení v ulici Boženy Němcové a části ulice Svatopluka Čecha. Čeká se pouze na signál od firmy ČEZ, abychom mohli pokládat kabely VO právě do jejich výkopů. Proto se také už nemohou dočkat. Jelikož firma ČEZ nebude provádět výkopové práce v ulici Krátká, proběhla v měsíci červenci rychlá činnost právě v této ulici, během dvou dnů byl položen kabel a následně zde byla umístěna nová lampa. Je dobře, že už i tato ulice je dostatečně osvícena.

Chtěl bych touto cestou výše jmenovaným pracovníkům poděkovat za uvedené a kvalitně realizované projekty. 

                                                                                       Ing. Miroslav Kruliš

20.07.15 Z města

Komentáře:

  1. [1] Ing. Miroslav kruliš ho243.net.msc-net.cz

    27.8.2015 proběhlo jednání zástupců firmy ČEZ, zhotovitele f. Maděra a Šipek, zástupců města a TS. Do konce října bude svítit zbytek ulice Svatopluka Čecha a Boženy Němcové novým veřejným osvětlením

    27.08.15, 14:19:30
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist