Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Pracovní verze Strategického plánu rozvoje města Český Brod do roku 2022

znakVážení spoluobčané,

práce na Strategickém plánu rozvoje města Český Brod do roku 2022 postoupily k formulování cílů, kterých chce město dosáhnout ve svém rozvoji.

Nyní vám předkládáme výsledky dosavadní práce k veřejnému připomínkování -  jedná se o pracovní verzi Strategického plánu rozvoje města do roku 2022. Výsledná verze plánu bude dokončena v prosinci t.r. na základě došlých připomínek, které posoudí Strategický tým. Plán rozvoje města bude ještě na začátku roku 2008 posouzen z hlediska strategického vlivu na životní prostředí (tzv. SEA). Podkladem pro doplnění plánu budou též výsledky veřejného setkání ke Strategickému plánu, které se bude konat v úterý 13. 11. 2007 od 18 hod. v Sokolovně v Tyršově ulici.

Cíle byly formulovány v pracovních skupinách (přehled členů skupin), které se sešly ve dvou kolech jednání v září a říjnu t.r. Po každém kole jednání všech deseti pracovních skupin vždy následovala koordinační schůzka vedoucích skupin k vyladění cílů napříč oblastmi rozvoje města. Výstupy pracovních skupin byly doplněny a schváleny na 4. setkání Strategického týmu dne 23. 10. 2007 (zápis a seznam členů) ST4.doc. Celkem se do zpracování Strategického plánu aktivně zapojilo na 100 lidí.

Práce skupin i Strategického týmu vycházela ze situace ve městě (profil) Profil.pdf 938 kB, ze zkušeností a odborností členů a také z podkladů pro zpracování strategického plánu, mezi které patří výsledky průzkumu názorů občanů, výsledky  veřejného setkání (duben, květen 2007), výsledky setkání s podnikateli, zástupci neziskových organizací (květen 2007) i výsledky doprovodných akcí – ankety mezi rodiči malých dětí, soutěže pro žáky a studenty ZŠ a SŠ  „Město, ve kterém chci žít“, ankety během Městských slavností a další (dokumenty).

Nyní máte možnost ovlivnit stanovení cílů rozvoje města v horizontu 15 let i způsoby jejich naplňování. Těšíme se na vaše připomínky, náměty, podněty a vítána jsou i kladná hodnocení stanovených cílů, která potvrdí, že se práce ubírají správným směrem.

Svoje připomínky a hodnocení prosím zasílejte do 14. 11. 2007 včetně na adresu: andrsova@cesbrod.cz

Těšíme se na informace od Vás!

Těšíme se na setkání 13. 11. 2007 v sokolovně!

07.11.07 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist