Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Z města

Práce na nádraží pokračují...

nadraziVážení občané, v termínu od 25. 2. do 30. 5. 2013 budou probíhat další etapy prací v rámci akce „Stavební úpravy v okolí nádraží v Českém Brodě“. V etapě od 25. 2. do 21. 4. 2013 bude uzavřena celá ulice Krále Jiřího od křižovatky s ulicí J. Kouly včetně parkoviště P+R v přednádraží s výjimkou autobusů, které se budou otáčet v přednádraží a vracet se zpět na křižovatku s ulicí J. Kouly, dopravní obsluhy a zákazníků stavebnin PRODOMA.

Ulice Cukrovarská bude uzavřena celá. V této etapě bude provedena rekonstrukce chodníku na pravé straně směrem k nádraží od křižovatky s ulicí J. Kouly včetně prostoru přednádraží před pneuservisem a parkovištěm P+R přednádraží.

V etapě od 21. 4. do 30. 5. 2013 bude uzavřena ulice Krále Jiřího pro veškerou dopravu a bude provedena rekonstrukce komunikace a chodníku na levé straně. Stavební práce v ulici Cukrovarské budou probíhat za příslušných dopravních opatření. Provoz autobusů, dopravní obsluhy a zákazníků stavebnin PRODOMA bude umožněn pouze ze směru od Liblic po stavebniny v režimu slepé ulice. Pro ostatní dopravu bude provoz uzavřen. Od stavebnin po přednádraží bude zákaz vjezdu všech vozidel s výjimkou autobusů a vozidel dopravní obsluhy.    

Žádáme všechny o zvýšenou opatrnost z důvodu Vaší bezpečnosti a hladkého průběhu prováděných stavebních prací. Za případné omezení probíhajícími pracemi se předem omlouváme.

20.02.13 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist