Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Otevíráme tréninkové centrum počítačových dovedností

istvanikovaV pondělí 9. 9. otevíráme v Českém Brodě tréninkové centrum počítačových dovedností pro dříve narozené! V rámci nově vznikajícího partnerství mezi MÚ Český Brod a M´am´aloca, o.s. se  v září 2013 otevřou nové bezplatné možnosti sebevzdělání všem lidem starším padesáti let, kteří pociťují nedostatky při práci s počítačem a moderními technologiemi. Přijďte na úvodní lekci, která se koná v pondělí 9. září mezi 9 a 11 hodinou v budově MěÚ Český Brod č. 2 na adrese nám. Arnošta z Pardubic 56.

Příchozí zájemci se budou moct například seznámit s tím, jak funguje internet, jak si založit e-mailovou schránku, jak nakupovat na internetu, jak pracovat s fotografiemi, jak vyhledat práci, apod. Smyslem nové služby je odbourání sociální izolace generací, které s počítačem nevyrostly, podpora komunitního života a v neposlední řadě také podpora zaměstnanosti.

Tréninkové centrum bude na stejné adrese otevřené pravidelně v pondělních  dopoledních hodinách. Služby budeme poskytovat v rámci projektu bezplatně!

Také bychom vás rádi upozornili na spuštění nového webového portálu Život online (www.zivotonline.cz), kde naleznete například rady při nákupu počítače, informace jak zdarma telefonovat přes internet, kde hledat zábavu a podobně.


Pokud Vás náš záměr otevření tréninkového centra oslovil a chcete se zúčastnit, nebo předat své zkušenosti z oblasti počítačových dovedností ostatním (jako lektoři), rádi vás v centru přivítáme!


Kontakt:

Petra Ištvániková, koordinátorka centra

tel: 601 562 633

e-mail: petra.istvanikova@mamaloca.cz

www.mamaloca.cz

Centrum vzniká v rámci projektu „Přenos znalostí v oblasti e-inkluze osob starších 50 let na trhu práce“ (reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.00190), který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

30.08.13 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist