Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

NABÍDKA PRÁCE

M´am´aloca o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení nových pracovních míst v dětské skupině v Českém Brodě. Jedná se celkem o 3 pracovní místa: pečovatel/pečovatelka — učitel/učitelka v zařízení péče o děti předškolního věku (dětská skupina).

Náplň práce: koordinace činnosti dětské skupiny (děti 2 — 6 let), organizace denního programu pro děti, plnění plánu výchovy, komunikace s rodiči a nadřízenými.

Požadavky: odpovídající dosažené vzdělání — minimálně středoškolské s maturitní zkouškou, odbornou způsobilost odpovídající alespoň jedné z možností: povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně—sociálního pracovníka, sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách, učitele mateřské školy/učitele prvního stupně základní školy/vychovatele, profesní kvalifikaci chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, odborné způsobilosti k výkonu povolání lékaře, zdravotní způsobilost, kladný
přístup k dětem, orientace v problematice předškolní péče o děti, koncepční, analytické myšlení,
samostatnost, komunikativnost, flexibilitu a týmového ducha, uživatelskou znalost práce na PC, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem výhodou.

Nabídka: práci na plný nebo poloviční úvazek na dobu určitou (do 30. 9. 2019), nástup 1. 11. 2017, získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce, místo výkonu práce — Náměstí Arnošta z Pardubic 25, Český Brod zajímavou, tvůrčí práci v příjemném, novém prostředí, různorodé příležitosti profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení

Kontakt: v případě Vašeho zájmu zašlete nejpozději do 15. září 2017 na email info@mamaloca.cz a do předmětu uveďte "Pečovatel/ka"

Jiří Stuchl, ředitel
M´am´aloca, o.p.s.
Havelská 3, Štolmíř, 282 01 Český Brod 
Tel. 774 650 198, www.mamaloca.cz

14.08.17 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist