Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Máme novou digitální úřední desku

Díky projektu Nové funkce IT města Český Brod jsme dnes instalovali první ze tří digitálních kiosků. Konkrétně jde o venkovní digitální kiosek před budovou radnice nám. Husovo 70, který bude sloužit jako digitální úřední deska. Další dva digitální kiosky budou instalovány ve vstupních prostorách,  a to ve druhé budově radnice na náměstí Arnošta z Pardubic čp. 56 a v sídle infocetra a městské knihovny čp. 1 také na náměstí Arnošta z Pardubic.

Dotykový panel umožňuje pohodlné prohlížení dokumentů, včetně jejich vyhledávání na úřední desce, na webových stránkách nebo stránkách informačního centra.  Zatím je tento digitální kiosek spuštěn ve zkušebním provozu. Pevně věříme, že díky nové službě bude radnice zase o kousek blíž svým občanům a dalším návštěvníkům města.
Cílem uvedeného projektu je propojení hlavních informačních systémů města. Dále pořízení digitálních kiosků, digitální úřední desky a rezervačního vyvolávacího systému. Zavedení informačního systému pro městskou policii, pořízení serverů a diskového pole pro provoz těchto systémů. Projekt byl podpořen Ministerstvem pro místní rozvoj částkou 13 545 169 Kč.  Celkové náklady jsou předběžně odhadnuty na 15 050 187 Kč.


 

 

 

 

 

 

27.02.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist