Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Máme certifikaci!

logoInformační centrum pro mládež Český Brod (ICM) zažádalo začátkem roku 2013 o certifikaci a v polovině června prošlo kontrolním auditem. Nyní nám přišla z ministerstva zpráva, že ICM Český Brod tuto certifikaci získalo. Tímto jsme se zařadili do celorepublikové sítě ICM s možností žádat na ministerstvu o dotace na činnost a provoz. Věříme, že tím se naše služby ještě více rozšíří.

Výsledky

27.08.13 Z města

Komentáře:

 1. [1] Petr proxy45.sbs.de

  "Tímto jsme se zařadili do celorepublikové sítě ICM s možností žádat na ministerstvu o dotace na činnost a provoz. Věříme, že tím se naše služby ještě více rozšíří. "
  Osobně bych ocenil, kdyby v takovémhle oznámení nebyla tolik vypíchnuta možnost tahat další prachy z rozpočtu, ale spíš zdůrazněna informace, za co ten certifikát MŠMT je (nastavené procesy? rozsah aktivit? známí úředníci na MŠMT?),případně jaké další aktivity ICM plánuje.
  Takhle je to s prominutím prázdný blábol bez informační hodnoty. Smutné je, že pod linkem "Výsledky" toho ani MŠMT nenapíše trochu víc (a nepomohlo ani okénko vyhledávání.)

  28.08.13, 11:17:00
 2. [2] Vojtěch Pavel Traurig 1996472252.honeywell.com

  [1] Bližší informace jsou k nalezení zde: http://www.nicm.cz/certifikace-2012-0...

  Ve své podstatě se jedná o potvrzení, že ICM splňuje určitý minimální stadard vyžadovaný po informačních centrech. Trošku konkrétnější informace naleznete v metodice certifikace, zejména pak v hodnotícím dotazníku.

  29.08.13, 09:37:52
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist