Vzdělaný Brod
Město Český Brod

Aktuality

Letní škola pedagogů Českobrodska 5. ročník

V rámci realizace projektu „Sdílené radosti a strasti škol III“ proběhne ve dnech 19. – 23. srpna 2019 Letní škola pedagogů Českobrodska. Program zde. Program_LPSP_2019.pdf Přihlášky do 31.5.2019. Formulář zde. 

Letos se budeme potkávat především v Českém Brodě (Oranžová zahrada, PPP, budova ZŠ Tyršova). Tvořivá dílna a environmentální učení proběhnou na Vrátkově v hájovně, kde bude možné jednu noc i přespat (ve vlastním spacáku). Jedinečnou sebezkušenostní filozofii, která pracuje s hodnotami jedince z pohledu každodenního života je možné zažít na třídenním semináři Principy života v Kozojedech.

Přijedou osvědčení lektoři jako Mgr. Roman Musil, MgA. (komunikace a dramatizace) Lucie Ulíková (lití betonu), Mgr. Pavel Zeman (finanční řízení školy).
Nově si můžeme ráno protáhnout tělo v zahradě při zdravotním cvičení či při józe.
Šárka Miková povede plánovaný dvoudenní seminář Teorie typů, který odhaluje potřeby ukrývající se za různými projevy chování dětí a přináší doporučení, jak na ně reagovat.
Zajímá Vás inkluze v praxi nebo jak se s dětmi lépe domluvit? udělejte si čas v pondělí a ve čtvrtek.
Projekt Malá technická univerzita přibližuje školkovým dětem složité plány domů, rozvodů, elektrárny, čističky či skládky pomocí stavebnice a povedených udělátek :-), které dokážou postavené město i rozzářit veřejným osvětlením,...

Další info zde. 

03.05.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist