Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Krátce z města prosinec/ leden

Přinášíme vám stručný přehled o činnosti rady a zastupitelstva města. Podrobnosti k projednaným bodům je možné si přečíst v zápisech ze zastupitelstva a rady města nebo si je vyžádat v tištěné podobě na Informačním centru a v Městské knihovně.

Město začátkem roku hospodaří podle zastupitelstvem schváleného rozpočtového provizoria, které zajistí chod městského úřadu a jeho organizací a plnění smluvních závazků do doby schválení rozpočtu města na rok 2015. Zastupitelstvo bude rozpočet města na letošní rok projednávat na svém zasedání 28. ledna.

Rada města vyhlásila vítězem veřejné zakázky na zateplení kina Svět ACG Real s nabídkovou cenou lehce převyšující 5 miliónů korun.

Město nabízí k prodeji byt 3+1 v domě čp. 340 v Komenského ulici o velikosti 78 m2 formou obálkové metody za minimální cenu 1,2 mil. Kč. Nabídky je možné podávat do 27. února. V případě Vašeho zájmu žádejte další informace na odboru rozvoje u paní E. Suchanové nebo na e-mailu: suchanova@cesbrod.cz anebo na tel. 321 612 153.

V ordinaci MUDr. Hanzlíkové byla se souhlasem města provedena výměna osvětlení, jehož cena bude částečně započtena proti nájemnému roku 2015.

Rada města schválila zpracování lesních hospodářských osnov pro lesní pozemky v celkové rozloze do 50 ha, náklady budou uhrazeny ze státního rozpočtu.

Město podalo žádost o dotaci na Státní fond dopravní infrastruktury na projekt "Chodník v ulici Tuchorazská" a žádost o grant TPCA Partnerství pro Kolínsko na venkovní fitness na Škvárovně.

Rada města vyhlásila vítězem soutěže na zhotovitele veřejné zakázky na zateplení pavilonu G nemocnice firmu GaG Building za cenu přibližně 6,7 mil. Kč.

Město odsouhlasilo umístění technologie pro odstranění zápachu z kanalizace do Štolmíře.

Rada města schválila budoucí smlouvu o nájmu nebytových prostor v areálu nemocnice Český Brod vítězi výběrového řízení vyhlášeného v létě loňského roku firmě Nemocnice Český Brod.

Město dalo souhlas s umístěním sídla Sboru dobrovolných hasičů Český Brod v budově městského úřadu.

Rada města vyhlásila veřejnou zakázku na rekonstrukci kuchyně ve školní jídelně v Českém Brodě. Práce by měly proběhnout o letošních letních prázdninách.

27.01.15 Z města

Komentáře:

 1. [1] beruška cbrod.bmb-green.cz

  Moc nechápu info o nemocnici.Takže pokračuje spokojeně neplatící dlužník p.Vojtíšek?

  16.01.15, 09:33:28
 2. [2] Vojtěch Pavel Traurig emea-nat2.honeywell.com

  Společnost pana Vojtíška dostala výpověď. Výpovědní doba uplyne na konci dubna. Otázkou však je, zda se dobrovolně vystěhují. Pokud se Váš příspěvek odkazuje na toto: "Rada města schválila budoucí smlouvu o nájmu nebytových prostor v areálu nemocnice Český Brod vítězi výběrového řízení vyhlášeného v létě loňského roku firmě Nemocnice Český Brod," tak si dovolím upozornit , že Nemocnice Český Brod není společnost p. Vojtíška (tou je společnost Českobrodská nemocnice).

  16.01.15, 11:33:46
 3. [3] beruška cbrod.bmb-green.cz

  Děkuji za objasnění, opravdu se mi ty dva názvy popletly :-).

  16.01.15, 16:54:15
 4. [4] krulišová ho245.net.msc-net.cz

  Kde je možno přečíst si veřejnou zakázku na rekonstrukci kuchyně ve školní jídelně?Zápis z rady 7. 1.nic takového neobsahuje,děkuji,Krulišová.

  16.01.15, 22:57:12
 5. [5] admin ho249.net.msc-net.cz

  Zde link na profil zadavatele https://www.vhodne-uverejneni.cz/zakazka/rekonstrukce-skolni-jidelny-v-ceskem-brode...

  17.01.15, 00:46:25
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist