Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Krátce z města - červen 2017

Přinášíme Vám stručný přehled o činnosti rady a zastupitelstva města. Podrobnosti k projednaným bodům je možné si přečíst v zápisech ze zastupitelstva a rady města nebo si je vyžádat v tištěné podobě na Informačním centru a v Městské knihovně.

Prodloužení úředních hodin agendy cestovních dokladů
Vzhledem ke zvýšenému zájmu o vydávání cestovních dokladů rozšiřujeme v období od 12. 6. do 28. 6. 2017 úřední hodiny agendy cestovních dokladů a pokladny v úředních dnech (pondělí až středa) již od 7.30 hod.


 

Vlajka
Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky udělil 6. 6. 2017 rozhodnutím číslo 68 Městu Český Brod městskou vlajku.


 

Lávka přes Šemberu
Líbí se vám myšlenka propojení břehů Šembery v místě provizorní lávky? Hlasujte v anketě na webových stránkách města do konce června 2017


 

Městská policie v Krupé
V sobotu 3. 7. 2017 naše městská policie před-vedla na Dětském dni v Krupé ukázky práce se služebním psem. Děti si také mohly prohlédnout uspávací zbraň apod.


 

Den otevřených dveří a Fórum města
V pondělí 4. září 2017 bude v nové budově školy ZŠ Žitomířská v areálu nemocnice probíhat od 10.00 hodin celodenní akce Den otevřených dveří. Kromě komentovaných prohlídek nově rekonstruovaného objektu a jídelny bude připravena prezentace volnočasových aktivit pro děti na školní rok 2017/2018 spolky Českobrodska. Odpoledne bude patřit Fóru a hledání priorit rozvoje zdravého města Český Brod. Jste srdečně zváni.


 

Dopravní den v Liblicích
V sobotu 27. 5. 2017 za krásného slunečního počasí uspořádal Spolek přátel obce Liblice již 3. ročník dopravního dne ve venkovních prostorách Střední odborné školy. Děti si mohly vyzkoušet jízdu zručnosti, jízdu v elektrických autíčkách dopravní testy, hod míčkem na dráčka soptíka, chůzi na chůdách, zastříkat z dětské hasičské stříkačky, přiučit se zdravovědu a naučit se třídit odpad a v neposlední řadě zaskákat si v pneumatikách. Byla též možnost prohlédnout si zásahové vozidlo hasičů, zastřílet z kuličkové pistole Městské policie a letos i nově se mohli děti i dospělí svézt na vozidle technických služeb. Nakonec děti obdržely tašku plnou odměn, diplom, odznak „Nejlepší cyklista“ a čokoládovou medaili.


 

Venkovní fitness
Zveme vás na otevření venkovního fitness v parku na Škvárovně, které se uskuteční ve čtvrtek 29. června 2017 přímo na místě od 15:00 hodin. Fitness je určeno všem věkovým kategoriím. Instruktoři předvedou ukázková cvičení i to, jak na strojích necvičit.

20.06.17 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist