Kulturní Brod
Město Český Brod

Aktuality

Klasika Viva: Chorea Bohemica

Další koncert cyklu Klasika Viva se odehraje v místní sokolovně v neděli 8. 12. 2019 od 16:00 hodin, kde zazní vánoční písně v podání Chorea Bohemica.

Tradiční českou vánoční pohodu přiveze do Českého Brodu stejně jako loni CHOREA BOHEMICA. Hudba, zpěv, koledy, vánoční písně, mluvené slovo, tanec a různé scénky s vánoční tématikou opět rozezní druhou prosincovou neděli českobrodskou sokolovnu od 16.00. V prodeji jsou možnosti rodinného vstupného za zvýhodněnou cenu.

Chorea Bohemica je svým charakterem hudebně taneční divadlo, svou pověstí špičkový český umělecký soubor v oblasti jevištního ztvárnění tradičních projevů lidového umění, který svým současným pojetím pokladů českého folklóru, zdůrazňujícím především jeho humor a poezii, dosahuje kdekoliv a při každém vystoupení nejužšího kontaktu s divákem. Soubor přitahuje diváky zejména radostí ze hry, pohybu a zpěvu. Neutuchající zájem o představení souboru Chorea Bohemica dokládají každoročně vyprodaná představení na scénách Stavovského divadla (divadla, které uvedlo jako první premiéru Dona Giovaniho W. A. Mozarta) a na Pražském hradě.

02.10.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist