Zdravý Brod

MA21

Členové pracovních skupin

VZHLED MĚSTA, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, ZELEŇ

1.kolo

2.kolo

účastúčast
1Ciniburk Miloš, Ing.Podnikatel-OSVČanone
2Červený MartinMěÚ-správa majetkuanoano
3Čokrt Václav, Ing.ZM-zastupitel městaanone
4Čokrtová Eva, Ing.MěÚ-odb.správa majetku-vedoucíanoano
5Koubek Pavel, Ing.Arch.P-zprac. územn.plánuanone
6Kyjovský ŠtěpánObčananone
7Plášilová Ludmila, Ing.tech. služby-ředitelkanene
8Rahmová Renata, Ing.ZM-zastupitelka městaanoano
9Svítok Stanislav, Ing.Podnikatel-OSVČnene
10Talacko Jaroslav, MVDr.Podnikatelanone
11Ulíková Lucie, Mgr.NNO-o.s.Magrátaanoano
12Vodička Rostislav, Ing.MěÚ-odb.životního prostředí-vedoucíanoano
13Zdražil Vladimír, Ing.SEA-odborníknene
14Fokt Michal Mgr.Komise životního prostředíanoano

 

PODNIKÁNÍ, ZAMĚSTNANOST, SLUŽBY1.kolo2.kolo
účastúčast
1Ciniburk Miloš, Ing.Podnikatel-OSVČanone
2Dospěvová MarieP- Penzion u kostelanene
3Kec VáclavNNO-veteran car clubanone
4Kulhánková JanaP- daňový poradceneano
5Martínek Vladimír, Ing.Občannene
6Rahmová Renata, Ing.ZM-zastupitelka městaanoano
7Svítok Stanislav, Ing.podnikatel-OSVČanone
8Talacko Jaroslav, MVDr.Podnikatelanone
9Lojda AntonínPodnikatelanone
10Holečková Helena, Ing.Živnostenský úřadanone

 

DOPRAVA1.kolo2.kolo
účastúčast
1Binko Marek, Bc.Občananoano
2Firbas JanNNO-TJ Sokol ČBanoano
3Hájek VáclavMěÚ-správa majetkuanone
4Kec VáclavNNO-veteran car clubnene
5Klindera Vladimír, IngObčananoano
6Koubek Pavel, Ing. Arch.P-zprac. územn.plánuanone
7Kratochvíl BohumilObčanneano
8Kyjovský ŠtěpánObčannene
9Pažout Václav Ing. st.občananone
10Plášilová Ludmila, Ing.Tech. služby-ředitelkaanone
11Rahmová Renata, Ing.ZM-zastupitelka městanene
12Rychtář Václavodb.dopravy-vedoucí anoano
13Svítok Stanislav, Ing,Podnikatel-OSVČanoano
14Volf Václav, Bc.Občananone

 

BYDLENÍ1.kolo2.kolo
účastúčast
1Hájek VáclavMěÚ-správa majetkuanone
2Charvát TomášZUŠ-ředitelnene
3Koubek Pavel, Ing. Arch.P-zprac. územn.plánunene
4Přikryl Jan, Ing.Zatupitel městaanoano
5Rahmová Renata, Ing.ZM-zastupitelka městaanone
6Rieger Hynek, IngP-Pytlík spol.s r.o.anone
7Steger ThomasP-Cihelna spol. s r.o.anoano
8Šmejkal VlastimilP-stavitelanone
9Ulíková Lucie, Mgr.NNO-O.s.Magrátaanoano

 

ZDRAVOTNICTVÍ A SOCIÁLNÍ SLUŽBY1.kolo2.kolo
účastúčast
1Rahmová Renata, Ing.ZM-zastupitelka městanene
2Raková LudmilaZM-zastupitelka městaanoano
3Dobiášová Eva, Bc.MěÚ-odbor soc. věcí-vedoucíanoano
4Rovná Eva, Ing.ANNA ČB-ředitelkaanoano
5Šnajdrová Marie, Mgr.ŽŠ-Žitomířská 1359-ředitelkaanoano
6Blažková Marie, Mgr.Zvoneček Bylanyanoano
7Sálová OlgaPečovatelská službaanoano
8Kratochvílová JanaNNO-O.s.Leccos-předsedkyněanoano
9Steklý Petr, Bc.O.s.Prostornene
10Kučera JaromírSvaz tělesně postiženýchanoano
11Firbasová ZdenaObčanano

ano

 

BEZPEČNOST1.kolo2.kolo
účastúčast
1Ciniburk Miloš, Ing.Podnikatel-OSVČnene
2Fardová VlastaPodnikatelkaanoano
3Fischer JaromírStarosta městaanone
4Hájek VáclavMěÚ-správa majetkuanoano
5Roman HolýPolicie ČRneano
6Nekolný JakubMístostarosta městaneano
7Steklý Petr, Bc.O.s.Prostoranoano
8Svoboda JanMěstská policie anoano

 

CESTOVNÍ RUCH A PAMÁTKY1.kolo2.kolo
účastúčast
1Bočková ZdenkaMICK-ředitelkaanoano
2Ciniburk Miloš, Ing.Podnikatel-OSVČanoano
3Kňourek Ivan, Ing.Projektant - urganismus, dopravaanoano
4Marešová RadanaMěÚ-stavební odbor - vedoucíanone
5Mrvík J. Vladimír Občannene
6Oliva Miloslav, Mgr.NNO-Pošembeříanoano
7Rišlink Vladimír, Ing.O.s. Památky pro životanoano
8Steger ThomasP-Cihelna spol. s r.o.anoano

 

VZDĚLÁVÁNÍ1.kolo2.kolo
účastúčast
1Benáková Martina, Mgr.NNO-O.s.Leccosneano
2Čutková Drahomíra, Mgr.ZŠ-Žitomířská 885- ředitelkaanone
3Dušek Martin, Mgr.ZŠ-Tyršova-ředitelneano
4Charvát TomášZUŠ-ředitelanone
5Janík František, Mgr.občananone
6Janík Pavel, Mgr.SOŠ-Liblice-ředitelneano
7Jelínková Jaroslava, Mgr.MŠ Sokolská-ředitelkaneano
8Kocum ivo, Mgr.Gymnázium-zástupce řediteleanoano
9Majerová Jitka, Bc.MŠ Liblice-ředitelkaneano
10Oliva Miloslav, Mgr.NNO-Pošembeříanone
11Rahmová Renata, Ing.zastupitelka městaanone
12Šnajdrová Marie, Mgr.ŽŠ-Žitomířská 1359-ředitelkaneano
13Ulíková Lucie, Mgr.NNO-O.s.Magrátanene

 

SPOLUPRÁCE VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ VČETNĚ ZAHRANIČNÍ1.kolo2.kolo
účastúčast
1Charvát TomášZUŠ-ředitelnene
2Kašpar Aleš, Ing.ZM+Vox Bohemicalis, o.s.anoano
3Kyjovský ŠtěpánObčannene
4Martínek Vladimír, Ing.Občananone
5Oliva Miloslav, Mgr.NNO-Pošembeřínene
6Trgalová Magdaléna, Mgr.Církve-ČCEanoano
7Nekolný Jakub, Bc.Místostarosta městaneano

 

REKREACE, SPORT, KULTURA, AKTIVITY VOLNÉHO ČASU1.kolo2.kolo
účastúčast
1Bočková ZdenkaMICK-ředitelkaanoano
2Čokrt Václav, Ing.ZM+Český svaz ochránců přírodyanoano
3Firbas JanNNO-Sokol ČBnene
4Holan JiříObčannene
5Charvát TomášZUŠ-ředitelanone
6Janík Pavel, Mgr.občananoano
7Kašpar Aleš, Ing.ZM+Vox Bohemicalis, o.s.anone
8Koubek Pavel, Ing.Arch.P-zprac. územn.plánunene
9Kyjovský ŠtěpánObčannene
10Oliva Miloslav, Mgr.NNO-Pošembeřínene
11Raková LudmilaZM-zastupitelka městanene
12Trgalová Magdaléna, Mgr.církve-ČCEnene
13Ulíková Lucie, Mgr.NNO-O.s.Magrátaanoano
14Petr Jirásekzástupce Jiřího Holanaanone

 

Copyright © Město Český Brod, 2005-2023 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist